Warsztaty: Mikser Ciało – Mój Dom

Grafika z kobietą trzymającą palec przy ustach

3 grudnia 2023, niedziela, godz. 10.00-14.00

Udział bezpłatny. Zapisy: fundacjaanimea@gmail.com lub sms tel. 600 775 369

Zapraszamy kobiety 18+ na warsztaty Mikser Ciało – Mój Dom bazujące na treści spektaklu Księga Matek w reż. Bartosza Mazura. Mikser prowadzi Joanna Grabowiecka-Świerszcz, reżyserka teatralna, autorka scenariuszy, trenerka rozwoju trwałego, malarka. UWAGA! Obejrzenie spektaklu NIE jest warunkiem koniecznym do udziału w mikserze dyskusyjno-warsztatowym.

Mikser Ciało – Mój Dom to dla każdej z uczestniczek osobiste spotkanie. Przede wszystkim ze swoim ciałem, które jest bramą do spotkania z samą sobą, z inną kobietą, ze społeczeństwem, z oczekiwaniami, z szansami… bo ciało jest Twoją świątynią.

Mikser dyskusyjno-warsztatowy spinają krąg zapoznawczy i krąg zamykający, gdzie w bezpiecznej przestrzeni i życzliwej atmosferze można podzielić się tym wszystkim, co aktualnie w nas pracuje. Pomiędzy kręgami pracujemy z ciałem (wzmocnienie świadomości ciała i poczucia własnej wartości oraz sprawczości), a także z wyobraźnią (praca z emocją i intencją) poprzez: pracę z ciałem z użyciem ćwiczeń wg metody A. Lowena, medytację, wizualizację, taniec intuicyjny.

Przynieś ze sobą:

  • matę do jogi/karimatę/koc
  • chustę lub ciepły szal
  • wodę i drobną przekąskę
  • notes i coś do pisania.

Wydarzenie towarzyszące:

Projekt finansuje m.st. Warszawa.