Warsztaty: Moje drzewo genealogiczne

Grafika z drzewem genealogicznym

11 grudnia 2023, poniedziałek, godz. 18.30-20.00

Udział bezpłatny. Zapisy telefoniczne +48 577 888 748

Zapraszamy na międzypokoleniowe spotkanie adresowane do dzieci z rodzicami, dziadków, osób dorosłych i seniorów, które pozwali poszukać swoich korzeni i dowiedzieć się więcej o najbliższej rodzinie. Będzie to fantastyczna, edukacyjna, rodzinna zabawa.

Dowiecie się jak rozpocząć badania genealogiczne, od kogo zaczyna się tworzenie drzewa genealogicznego, jak uporządkować dane historyczne oraz jakie są główne źródła wiedzy na temat przodków. Spotkanie będzie podzielone na dwie części, część wykładową i praktyczną gdzie stworzycie własne drzewo rodzinne.

Warsztaty powstały dzięki pracy naszych wolontariuszy, którzy interesują się tym tematem i podzielą się z Wami swoją wiedzą.

Warsztaty odbywają się w ramach projektu „Wolontariat, to co nakręca mnie do działania”. Projekt jest realizowany w ramach działania „Warszawskie partnerstwa dla wolontariatu”, które stanowi element projektu "Ochotnicy Warszawscy". 

Działanie finansowane jest ze środków m.st. Warszawy. 

Organizator: CKiA

Partnerami projektu są: Szkoła Podstawowa nr 58 im. T. Gajcego, Szkoła Podstawowa nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej w Warszawie, Dom Kultury Zacisze w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy

Udział w wydarzeniu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu CKiA i DK Zacisze.