Nabór do Kabaretu Zatarg

Nabór do Kabaretu Zatarg

3 października 2019, czwartek, godz. 13.00

Zapraszamy na cotygodniowe, bezpłatne warsztaty teatralno-kabaretowe z instruktorem i akompaniatorem. Chętnych do wzięcia udziału w projekcie prosimy o przyjście na pierwsze w nowym sezonie spotkanie 3 października 2019.

Zapraszamy do odłączenia do grupy osób otwartych i chętnych do działania, realizujących swoją pasję. Wspólne próby i przedstawienia rozwiną aktorskie umiejętności mieszkańców Targówka, stworzą możliwość zdobycia przez nich doświadczenia scenicznego, ale przede wszystkim uaktywnią i zintegrują lokalną społeczność. Spektakle stworzone w ramach warsztatów będą pokazywane bezpłatnie mieszkańcom Warszawy.

Zajęcia od stycznia 2018 do grudnia 2019 prowadzi Lidia Grzędzińska - Ukończyła Akademię Teatralną w Sankt Petersburgu na Wydziale Reżyserii Widowisk Muzycznych uzyskując tytuł magistra sztuki. Absolwentka szkoły muzycznej II stopnia w klasie skrzypiec. Wieloletni pracownik Teatru Rampa w Warszawie. Reżyser i współtwórca wielu spektakli teatralnych. Wykładowca Polskiego Ośrodka Międzynarodowego Stowarzyszenia Teatrów Dla Dzieci i Młodzieży.

Warsztaty kabaretu są realizowane w ramach Budżetu Partycypacyjnego 2019.

teatr