Chałubek Angelika

Chałubek Angelika

Instruktorka: Teatru Tańca Szepty

Aktorka teatralna i filmowa oraz reżyser. Ukończyła Szkołę Aktorską Haliny i Jana Machulskich w Warszawie, dodatkowo posiada certyfikat ukończenia szkolenia w zakresie dramy i teatru zaangażowanego społecznie. Ma na swoim koncie kilkanaście produkcji teatralnych oraz filmowych, m.in. „Na wspólnej“, „Diagnoza“, „Klinga“, „Ubik“, „Dotka, zebra w kropki”. Zdobywczyni Ogólnopolskiego Grand Prix za monodram „FADE OUT“. Pomysłodawczyni i twórca spektaklu „ZET” na podstawie opowiadań Julii Fiedorczuk pod opieką artystyczną aktora Waldemara Obłozy. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Obecnie współpracuje z wieloma instytucjami artystycznymi.

ANGIES PRODUCTION czyli Angelika Chałubek i Angelika Paradowska to wielopłaszczyznowy duet artystyczny. Tworzy własne projekty, współpracuje z wieloma artystami i instytucjami, prowadzi warsztaty dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Działa zarówno w przestrzeni teatralnej, jak i filmowej. Ma na swoim koncie wiele autorskich projektów (m.in. „ZET”, „Mam na imię Alicja, a to moi przyjaciele”, „Przygody Psa Dziamdziama”) W swoich projektach głównie posługuje się metodą dramy, która stanowi podstawę metodyki pracy aktora.

Chcemy mówić o rzeczach ważnych i trafiać do szerokiego grona widzów. Bardzo ważne jest dla nas również kształcenie młodych ludzi za pomocą sztuki, dlatego nasze projekty kierujemy do różnych grup wiekowych.