Czuchaj-Seńko Anna

Czuchaj-Seńko Anna

Instruktor: Studio Piosenka Rozrywkowa, VOICE OF ZACISZE zespół wokalny.

Wokalistka, trener wokalny, pedagog

Absolwentka Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie (wokalistyka jazzowa w klasie dr Moniki Malec-Piotrowskiej) oraz Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy na kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej o specjalności prowadzenie zespołów jazzowych i muzyki estradowej w klasie prof. Andrzeja Zubka, ze specjalizacją wokalistyka jazzowa w klasie dr hab. Kamili Abrahamowicz- Szlempo.

Współpracowała przy nagraniu płyty z utworami Wojciecha Młynarskiego promującej 10. Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej TEN TON. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, które zdobyła prowadząc liczne warsztaty wokalne. Od 201S roku prowadzi Studio Piosenki Rozrywkowej oraz zespół Voice Of Zacisze działające przy Domu Kultury Zacisze. Jej podopieczni mogą poszczycić się licznymi sukcesami na konkursach wokalnych o randze wojewódzkiej, ogólnopolskiej, czy międzynarodowej. Jest pomysłodawcą i organizatorem wakacyjnego obozu "Warsztaty Wokalne z Centrum Muzycznym TRYTON".

Nieustannie stara się podnosić swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych seminariach naukowych i warsztatach z uznanymi autorytetami wokalnymi m.in.: Kim Chandler, Elżbietą Zapendowską, Grażyną Łobaszewską, Krystyną Prońko, Anną Serafińską, Joanną Zagdańską, Moniką Malec, Dominiką Płonką,  Pauliną  Kujawską,  Piotrem  Markowskim,  czy Andrzejem Głowackim.