Marzena Szychułda

Marzena Szychułda

W Domu Kultury Zacisze zajmuje się PR, kontaktami z mediami: prasa, TV, portale. Administruje stronę internetową Domu Kultury „Zacisze”. Redaguje fanpage na Facebooku i Biuletyn Informacji Publicznej Domu Kultury Zacisze. Zaprasza do współpracy dziennikarzy, radiowców, blogerów i filmowców, którzy chcieliby promować działania Domu Kultury Zacisze i Targówka.

W 2017 zaprezentowała projekt DZIKA WISŁA (jako koordynator i pomysłodawca) na Ogólnopolskiej Giełdzie Projektów w Gdyni, jako jeden z 20 najlepszych projektów w obszarze animacja+woda wybranych przez Narodowe Centrum Kultury. 

W 2013 roku była koordynatorem projektu "E-Kultura" nominowanego w konkursie EDUinspiracje 2014 na najlepsze przedsięwzięcie zrealizowane w 2013 roku w obszarze: Polsko-Litewski Fundusz Wymiany Młodzieży. 

Ukończyła Studia Podyplomowe Public Relations w Szkole Głównej Handlowej i Wydział Ekonomii w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Pracowała dla Informatora Kulturalnego Stolicy – IKSa, współpracowała z Wydawnictwem W.A.B., Telefonicznym Informatorem Kulturalny, Filipinką, Rzeczpospolitą, GfK Polonia. Zazdrości artystom i nietuzinkowym twórcom. Lubi starocia i to, co kurzem trąciło. Poznała tradycyjną sztukę filcowania, ceramikę i witraż. Czuje się dobrze w bezkresach dalekiej Laponii.

Kontakt: pr@zacisze.waw.pl