Spektakl kabaretowy UTW: Wrzuć na luz

Plakat kabaretu Czy jakoś tak

13 marca 2023

Serdecznie zaprosiliśmy na występ kabaretu "Czy Jakoś Tak", w którego wykonaniu obejrzeliśmy wesoły spektakl pt. "Wrzuć na luz".

Kabaret "Czy Jakoś Tak” tworzą ludzie z pasją obdarzeni wielorakimi talentami i kochający to co robią. W błyskotliwych, autorskich tekstach i skeczach dają z siebie mnóstwo dobrej energii, bawiąc i zarażając pozytywnym nastawieniem do życia. Realizując przedstawienia kabaretowe zapraszają publiczność do wspólnej zabawy.

"Czy Jakoś Tak" to świetna recepta na udane spotkanie pełne emocji, uśmiechu i wzruszeń. Zapewnia doskonałą zabawę z dużą dawką dobrego humoru i piękną muzyką na żywo.

W skład kabaretu wchodzą:

Krystyna Krakowiak – aktorka, wokalistka, autorka tekstów. Dysponując pięknym sopranowym głosem oczarowała już niejednokrotnie publikę i jury ogólnopolskich festiwali. W swoim dorobku artystycznym ma długoletni okres koncertowania z chórami i solo. Realizuje się przez sztukę jako aktorka dramatyczna i kabaretowa, a w „Czy Jakoś Tak” w scenicznych wcieleniach umiejętnieżongluje swymi licznymi talentami. Podczas występów wprowadza widownię w świat zarówno muzyki rozrywkowej jak i najpiękniejszych arii operowych. Na scenie i w życiu prywatnym pełnauroku i wdzięku oraz dystansu do siebie i świata.

Ula Rutkowska – aktorka, piosenkarka kabaretowa, tancerka, autorka. Występuje w rozmaitych zespołach teatralno-kabaretowych jak i tanecznych. Laureatka licznych konkursów i festiwali. W dorobku artystycznym ma kilka spektakli amatorskich teatrów oraz nagrody w konkursach tanecznych w tym II miejsce z Mistrzostw Europy Wschodniej w Tańcach Orientalnych. W kabarecie wciela się w najróżniejsze postaci, zachwycając widownię artystycznymi kreacjami i energią. Zobaczyć ją można jako pełną klasy damę, zakłopotaną panią sprzątającą, a nawet warszawskiego cwaniaka. W piosenkach potrafi wzruszać, czarować i bawić do łez.

Wiktor Kowalski – aktor, kompozytor, autor tekstów, akompaniator, piosenkarz kabaretowy, utalentowany pianista młodego pokolenia. Gra wszystko: od klasyki po rozrywkę. Po skończeniu szkoły muzycznej akompaniował wokalistom na konkursach i festiwalach. Odtwarzając znane tematy wprowadza swoją myśl aranżacyjną, nadając im własną interpretację. W „Czy Jakoś Tak” pisze piosenki i skecze oraz uczestniczy w nich jako wykonawca. Jest „kopalnią pomysłów” na nowe programy. Jego specyficzne poczucie humoru pozwala zawsze znaleźć pointę i rozwiązanie nawet najbardziej opornego tematu kabaretowego.

Wiktor Sosnowski – aktor, akompaniator, kompozytor, autor tekstów, konferansjer z kilkunastoletnim dorobkiem muzyczno -artystycznym. Akordeonista samouk, związany z muzyką od wczesnych dziecięcych lat, a kabaret i aktorstwo wciągnęło go dopiero w wieku dojrzałym. W „Czy Jakoś Tak” błyskotliwym humorem bawi publiczność do łez, konferansjer i akustyk. Grając na akordeonie zabierze Państwa do krainy muzycznych marzeń i doda kolorytu wykonywanym przez wokalistów utworom. Autor piosenek i skeczy. Wulkan dobrej energii, sympatyczny gaduła, słowem dobry duch kabaretu.

„Wrzuć na luz” – to program Kabaretu „Czy Jakoś Tak” zawierający znane i lubiane piosenki w wersjach oryginalnych, jak również przerobionych, dostosowanych do potrzeb treści programowych oraz produkcje własne. Przedstawione w programie skecze dają widzowi sporą dawkę śmiechu i relaksu. Tematyka spektaklu to nasze codzienne sprawy: sytuacje życiowe, perturbacje, smutki i radości przedstawione w ciekawy i subtelny sposób. Program nie zawiera elementów polityki. Pracując na scenie, staramy się uaktywniać widownię, wciągając ją do wspólnego śpiewania, co umożliwia dobór piosenek.