Spotkanie Klubu Historycznego UTW: Wiosna Pokoleń

Plakat spotkania

28 kwietnia 2022, czwartek, godz. 11.00

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Klubu Historycznego z cyklu "W poszukiwaniu własnych korzeni" z w udziałem Doroty Pachnik. Spotkanie odbędzie się z okazji przypadającej 29 kwietnia 2022 Dnia Solidarności Międzypokoleniowej Centrum Aktywności Międzypokoleniowej w ramach Tygodnia Międzypokoleniowego - kampanii łączącej wszystkich, którym bliska jest idea integracji międzypokoleniowej i zwalczania ageizmu.

Pani Dorota Pachnik jest naturopatką, bioenergoterapeutką, klawiterapeutką, terapeutką manualną, konsultantką totalnej biologii.

TOTALNA BIOLOGIA to jest ogniwo, które łączy ciało z naszymi emocjami. Każdy człowiek rodzi się ze zbiorem przekonań, nierozwiązanych konfliktów rodzinnych, przynależnych do danego Rodu. Owe nieuświadomione konflikty rzutują na nasze życie. Nauka zajmująca się tymi zagadnieniami to EPIGENETYKA.

W 95 procentach działamy na programach, które dostaliśmy od naszego rodu. W zależności od doświadczeń, jakich doznała rodzina i przeżyła, tak działamy. Nasz automatyczny mózg nie ocenia, co jest dobre a co złe, MA NAS UTRZYMAĆ PRZY ŻYCIU. Dlatego też ludzkie zachowania są tak różne. Na co dzień nie zdajemy sobie sprawy dlaczego w konkretnym przypadku tak się zachowujemy. Zapraszam na spotkanie z samym sobą. Zapewniam, że będzie to przygoda życia. Pozwoli ona też na akceptację w łagodności i harmonii, spraw trudnych i bolesnych, bo w niewiedzy , nie ma miejsca na winę i karę. 

Dorota Pachnik