Przedstawienie dla dzieci: Szopka kukiełkowa

Aktor podczas przedstawienia przy walizce z kukiełkami

8 stycznia 2023

Zaprosiliśmy na przedstawienie dla dzieci w wieku 3+ w wykonaniu Teatru Animacji FalkoShow z Lanckorony.

Całkiem przypadkiem Lalkarz natknął się na starą tajemniczą walizę pełną drewnianych kukiełek. Niestety, widać po nich wyraźnie upływ czasu. Czy uda mu się je odnowić i tchnąć nowe życie tak, aby ponownie mogły odtwarzać sceny bożonarodzeniowej i noworocznej szopki?

ZASADY UDZIAŁU W PRZEDSTAWIENIU

1. Zachęcamy do zakupienia biletów w systemie online.

2. Każda osoba, która chce uczestniczyć w przedstawieniu zobowiązana jest do zakupu biletu. 3. Miejsca nie są numerowane. Widownia ustawiona jest na jednym poziomie.

4. Rzędy od I do V zarezerwowane są dla dziecięcej publiczności. Rodziców prosimy o siadanie w dalszych rzędach.

5. Dom kultury jest otwarty dla widzów 30 minut przed spektaklem.

6. Przy wejściu do DK Zacisze należy zdezynfekować ręce.

7. Przy wejściu do sali teatralnej odbywa się kontrola biletów.

8. Prosimy o stosowanie się do wskazówek pracowników DK Zacisze w zakresie zajmowania miejsc i bezpieczeństwa na widowni.

9. Kawiarenka w DK Zacisze będzie czynna przed i w trakcie spektaklu.

10. Szatnia w DK Zacisze nie funkcjonuje. Jest możliwość wnoszenia okrycia wierzchniego na widownię lub powieszenia na wieszakach dostępnych w sali teatralnej.

11. Biorąc udział w spektaklu wyrażają Państwo zgodę na nieodpłatne utrwalanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie wizerunku uczestnika/opiekuna w formie fotograficznej i filmowej przez DK Zacisze zgodnie z art.81 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4.02.1994. Zgoda dotyczy rozpowszechniania przez DK Zacisze wizerunku uczestnika/opiekuna w formie fotografii i materiału filmowego bez ograniczeń czasowych za pośrednictwem dowolnego medium dla celów związanych z promocją działalności DK Zacisze.

12. Zakup biletu i uczestnictwo w spektaklu jest równoznaczne z akceptacją powyższych zasad.