Telewizja Pokolenia

Telewizja Pokolenia

1 grudnia 2020

Fundacja Zaczyn uruchomiła nową, wspaniałą inicjatywę, tj. Telewizję Pokolenia. Wyjątkowe miejsce w sieci stworzone przez seniorów dla seniorów. Serdecznie zapraszamy do oglądania.

Serdecznie zapraszamy do oglądania.

Telewizję można oglądać każdego dnia. Zespół przygotował aż 10 programów. Każdy z nich będzie składać się z kilku odcinków. 

Wszystkie filmy będzie można obejrzeć na kanałach:

PROGRAMY

  • „ZAPYTAJ MAGDĘ”

W każdy poniedziałek o godz. 16:00

Program, w którym prezentujemy łatwe i proste porady związane z korzystaniem z internetu. Senior dowie się z niego, jak w bezpieczny sposób poruszać się po cyfrowym świecie.

  • „ELA RADZI”

W każdy wtorek o godz. 16:00

To pakiet dobrych rad związanych z zagadnieniami z zakresu prawa. Widzowie poznają praktyczne wskazówki, jak zatroszczyć się o własne dobro i bezpieczeństwo w dojrzałym wieku.

  • „ROZMOWY POKOLEŃ”

 W każdą środę o godz. 16:00

Intrygujące osobistości życia publicznego w dojrzałym wieku, dzielą się swoją historią i doświadczeniem w szczerych wywiadach prowadzonych przez Przemysława Wiśniewskiego.

  • „CIAŁO I DUSZA”

 W każdy czwartek o godz. 16:00

Rozsiądź się wygodnie i pozwól sobie na chwilę relaksu. To program, dzięki któremu zadbasz zarówno o urodę, jak i o wewnętrzną harmonię. 

  • „BAŚKA POZA SCHEMATEM”

W każdy piątek o godz. 16:00

Co wypada i czy jest coś, czego nie wypada robić seniorom? Czym jest zdrowy egoizm? Na te pytania będzie odpowiadać Barbara Izydorczyk wraz z zaproszonymi gośćmi. To cykl rozmów na niebanalne tematy, czasem przyjemne, czasem zabawne, ale niekiedy też trudne.

  • „CHWILA DLA ZDROWIA”

W każdą sobotę i niedzielę o godz. 9:00

W zdrowym ciele, zdrowy duch. Poświęć „Chwilę dla zdrowia ” bez wychodzenia z domu. Marta Maliszewska, trenerka i dietetyczka pokaże jak i co ćwiczyć, aby zachować dobrą kondycję na dłużej.