Spotkanie: W pogoni za miłością

Uczestniczki spotkania pozują z autorką do wspólnego zdjęcia

5 marca 2022

Spotkanie z Jadwigą Kander dla osób poszukujących spokoju, miłości, szczęścia, a także potrzebujących wsparcia, inspiracji i motywacji do działania. Autorka książki "Szept kadzideł. W pogoni za miłością" przeżyła życiowe tsunami, które wprost z korporacyjnego szczytu zrzuciło ją do buddyjskiego klasztoru w Tajlandii. Od 15 lat wspiera kobiety na całym świecie, dając im siłę, aby tworzyły szczęśliwe związki i dobre relacje. Uczy kobiety kochać siebie.

Napisała książkę "Szept kadzideł. W pogoni za miłością." To książka dla kobiet, które pragną być szczęśliwe, chcą nauczyć się stawiać granice, odzyskać pewność siebie i chcą pokochać siebie. To książka dla kobiet, które czują się niezrozumiane, które za bardzo cierpią i czują się samotne. To książka dla kobiet, które czują, że pora na zmianę, które chcą od życia o wiele więcej.

Jacek Rozenek: Mądra i napisana z serca książka. Fragment wspaniałego i bardzo bogatego życia, które jest dane przeżywać tylko wielkim i wrażliwym ludziom. Pochłonąłem ją na jednym oddechu, doskonała egzemplifikacja wszystkiego, czego można  się od Jadwigi nauczyć.