Spotkanie: Szept pomarańczy. W pogoni za miłością

Plakat z książkami przedstawiającymi zdjęcie autorki

3 czerwca 2023, sobota, godz. 14.00

Udział bezpłatny. Rezerwacja bezpłatnych wejściówek: 22 679 84 69

Spotkanie z Jadwigą Kander, autorką książek „Szept kadzideł” i „Szept pomarańczy”, dla osób poszukujących spokoju, miłości, szczęścia, a także potrzebujących wsparcia, inspiracji i motywacji do działania.

Jadwiga Kander przeżyła życiowe tsunami, które wprost z korporacyjnego szczytu zrzuciło ją do buddyjskiego klasztoru w Tajlandii. Od 17 lat wspiera kobiety na całym świecie, dając im siłę, aby tworzyły szczęśliwe związki i dobre relacje. Uczy kobiety kochać siebie, budować niezależność ekonomiczną, a także dobre związki. 

Szept pomarańczy. W pogoni za miłością

Kontynuacja bestsellerowego Szeptu kadzideł. Opowieść o poszukiwaniu miłości i decyzjach, które zmieniają życie. To również pytania, które skłaniają do zatrzymania, przyjrzenia się sobie i motywują do dokonywania zmian.

Szept pomarańczy to książka, która otworzy serce każdej kobiety i rozbudzi pragnienie budowania prawdziwych relacji.

Czy kobieta, która przeżyła życiowe tsunami i z korporacyjnego szczytu wpadła wprost do buddyjskiego klasztoru w Tajlandii, tym razem spełni swój american dram? Kalifornijskie słońce, wybrzeże zapierające dech w piersiach  i drzewa pomarańczy. Kultowe miejsce w Los Angeles i luksusowe restauracje. Kogo bohaterka odnajdzie po długich poszukiwaniach miłości, spokoju i szczęścia? Czego się nauczy, gdy dotychczasowe doświadczenia zderzy z próbą ułożenia sobie życia w amerykańskiej kulturze? Samotność w złotej klatce stanie się jej codziennością, w której musi odnaleźć energię, na nowo poczuć głód życia i działania oraz zacząć budować niezależność finansową. Zderzenie potrzeby czułości z trwaniem relacji, która nie buduje szczęścia, przyniesie zaskakujące odkrycia na temat sensu życia i związków.

To opowieść o pogoni za miłością także do samej siebie.

To nauka o tym, jak odkrywać siebie i stawiać granice.

To próba pokazania, że zawsze możesz odejść jeżeli relacja nie zaspokaja twoich potrzeb.

*Książka dla kobiet które pragną być szczęśliwe. *Książka dla kobiet,  które chcą odzyskać pewność siebie.

* Książka dla kobiet, które czują się samotne w związku.

* Książka dla kobiet, które potrzebują zmiany.

Od uwiązania po wolność. Od chwilowej przyjemności po permanentne szczęście.

Poczuj smak słodkich, kalifornijskich pomarańczy, nadzieję na miłość i gorycz rozczarowania. Pozwól zainspirować się do zmian, żeby mieć odwagę radzić sobie z sytuacjami, które wydają się bez wyjścia.