Wykład UTW: Jak zachować jasność umysłu w każdym wieku

Wykład UTW: Jak zachować jasność umysłu w każdym wieku

14 stycznia 2019, poniedziałek, godz. 12.35 po wykładzie

Wstęp wolny dla studentów UTW, pozostali 10 zł.

Nie możemy powstrzymać przemijania czasu i jego efektów, ale możemy zawsze zrobić wiele aby zachować wigor i jasność umysłu do końca życia. Spędzenie ostatnich lat życia jako osoby przykute do łóżka czy wózka inwalidzkiego, pozbawione pamięci i uzależnione od innych – nie jest normalnym sposobem starzenia się. Normalne jest być zdrowym do końca swoich dni, czerpiąc radość po prostu z tego, że jesteśmy. Zapraszamy na wykład, gdzie dowiemy się, w jaki sposób możemy wpływać na swoje zdrowie i pracę mózgu. Dowiemy się również czego należy unikać i co ma największy wpływ na jakość naszego życia.

Prowadzący:

  • Artur Orzełowski – dietetyk kliniczny, psychodietetyk, specjalista psychoterapii, coach, trener i specjalista psychologii jedzenia. 
  • Ilona Stępniak – Ambasador&Coach Zdrowego Stylu Życia, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Zdowie Publiczne, doradca medycyny Św. Hildegardy, dyplomowany naturopata, doradca zdrowia i rozwoju osobistego. 
  • Magdalena Chyra - przedstawiciel patrona projektu Akademii Humanistyczno Ekonomicznej z kierunku psychologia ze specjalizacją psychologii zdrowia.
  • Marzena Łubowska  - przedstawiciel patrona projektu Akademii Humanistyczno Ekonomicznej z kierunku psychologia ze specjalizacją psychologii zdrowia.

Wykład w ramach projektu Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi.

  • Partnerzy: Wybieram Zdrowie - promocja zdrowego stylu życia
  • Patron medialny: Informator Kulturalno-Gospodarczy Co-Gdzie-Kiedy
edukacja