Wykład UTW: Twój magiczny dom, czyli FENG SHUI w Twoim domu i dla Ciebie

Wykład UTW: Twój magiczny dom, czyli FENG SHUI w Twoim domu i dla Ciebie

3 grudnia 2018, poniedziałek, godz. 11.00.

Wstęp wolny dla studentów UTW, pozostali 10 zł

Zapraszamy na wykład „Twój magiczny dom, czyli FENG SHUI w Twoim domu i dla Ciebie”, który wygłosi Barbara Hijewska - psycholog psychotroniczny, muzykolog, dyrygentka, doradca życiowym, intuicyjna konsultantka Feng Shui.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, że wygląd mieszkania jest powiązany ze stanem naszego umysłu. Nieporządek w domu odbija się na psychice zamieszkujących go osób, a stan naszej psychiki odbija się na naszym zdrowiu fizycznym. Dom to miejsce, w którym powinniśmy odpoczywać i zawsze czuć się dobrze, być naszą oazą spokoju. Być miejscem, do którego chętnie wracamy, w którym nasi znajomi i przyjaciele chętnie nas odwiedzają, bo czują się u nas dobrze. Na moim wykładzie przedstawię skuteczne i sprawdzone metody na oczyszczenie i uporządkowanie swojego domu. Podpowiem, jakie elementy i zasady Feng Shui zastosować, by stworzyć miejsce przepełnione pozytywną energią, by przyciągnąć do naszego życia szczęście i dobrobyt. Jak odmienić na lepsze nie tylko miejsce, gdzie mieszkamy, ale też samego siebie.

Program:

  • Twoje mieszkanie ma moc – wydobądź ją. Porządek to podstawa. Rytuały oczyszczające i poprawiające energię, „magia” ochronna, aromaterapia.
  • Każde pomieszczenie ma znaczenie – urządź je mądrze.
  •  Przyciągnij do siebie szczęście i dobrobyt.
  • Żyj w zgodzie z własnym żywiołem. Teoria 5 żywiołów, ich zależności oraz wpływ na nasze życie.

Barbara Hijewska – jestem muzykologiem, dyrygentką i psychologiem psychotronicznym, doradcą życiowym, intuicyjnym, konsultantką Feng Shui. Przez całe życie zgłębiałam arkana sztuki muzycznej kończąc m.in. studia muzykologiczne i dyrygenckie. Jestem czynnym zawodowo muzykiem. Od ponad 10 lat zgłębiam również sztukę magii, zdobywam i poszerzam wiedzę z różnych dziedzin ezoteryki. Ukończyłam m.in. Studium Psychologii Psychotronicznej. Odbyłam wiele kursów i warsztatów z pracy z energią oraz form niekonwencjonalnej psychoterapii. W swojej pracy konsultanta Feng Shui wykonuję m.in. analizy planów architektonicznych domów i mieszkań, pomagam wybrać mieszkanie do zakupu najlepiej pasujące do jego potencjalnych mieszkańców, doradzam, jak urządzić lokal by wydobyć z niego jak najwięcej dobrej energii. Ponad to stosuję pomiary radiestezyjne, rytuały ochronne i oczyszczające, aromaterapię i „magię” kolorów i świec. Jako doradca życiowy wykonuję m.in. portrety numerologiczne: urodzeniowe, partnerskie,biznesowe. Stosuję techniki radykalnego wybaczania oraz różne inne metody pomagające odnaleźć harmonię w życiu, gdyż podobnie jak w muzyce, to właśnie harmonia jest jednym z podstawowych elementów dzieła, jakim jest nasze życie.

Działam aktywnie na rzecz ochrony środowiska, dbam o zdrowe odżywianie, zdrowy styl życia.

edukacja kulturalna