Gratulacje dla Fundacji AVE

Gratulacje dla Fundacji AVE
Wśród nominowanych są 2 projekty kajakowe, w których wielu z Państwa brało udział!!!

Oprócz nagród przyznawanych przez jury także mieszkańcy mogą GŁOSOWAĆ na swoją najlepszą inicjatywę (uczestnicy plebiscytu biorą udział w losowaniu rozmaitych warszawskich gadżetów).
Internetową ankietę można znaleźć pod adresem

http://ngo.um.warszawa.pl/konkurs-s3ktor/s3ktor-2011

(Link jest też na naszej stronie fundacjaave.pl).
Plebiscyt trwa do 29 VI 2012.
Zachęcamy do oddania głosu na Fundację AVE!!! Głosujcie często, z rodzinami, znajomymi, uczelniami... :) Wystarczy kliknąć… Dziękujemy!!!

A oto nominowane projekty Fundacji AVE:

1. WISŁĄ PRZEZ MIASTO NIEUJARZMIONE - edycja VI: cykl powstańczych spływów kajakowych Wisłą, które media okrzyknęły mianem "kultowych". W 2011 roku kilkuset Warszawian popłynęło Wisłą dla uczczenia bohaterów Sierpnia 44 roku, na plażach słuchało wspomnień Powstańców, m.in. aktorki Aliny Janowskiej, ps. "Alina", uczestniczyło w wyścigach o Kotwicę 44 Roku, a w godzinie W na wysokości Starówki z transparentami "Pamiętamy" brało udział w rocznicowej paradzie.

2. SPŁYWAJ Z NAMI, czyli WISŁA DLA WARSZAWY - edycja III: cykl całorocznych spływów kajakowych Wisłą i jej dopływami. Z tej formy rekreacji i otwarcia Wisły dla Warszawian skorzystało ponad 1000 osób od 3-latków po 90-parolatków!

3. DUcH, czyli Dziecięcy Uniwersytet Historyczny - w nieszablonowej formule promujący wiedzę o historii Warszawy wśród dzieci w wieku 5-12 lat. Blisko 300 osób skorzystało z rozmaitych interaktywnych ćwiczeń i wykładów.

4. ESENCJA TEATRU, czyli MIŁOSZ NA BIAŁOŁĘCE - projekt stanowił białołęckie obchody Roku Miłosza. Fundacja AVE dotarła do fascynującej historii, dotyczącej pobytu Miłosza na warszawskiej Białołęce i wokół tego wydarzenia zorganizowała cykl wydarzeń artystycznych dla 1500 osób - dzieci, młodzieży i dorosłych, m.in. razem z Teatrem Stonka wystawiono "Pastorałkę" Schillera na pamiątkę sztuki, obejrzanej przez Miłosza w 1942 roku w Henrykowie w Zakładzie dla Upadłych Dziewcząt, prowadzonym przez Siostry Benedyktynki Sakramentki i nazwanej w "Roku Myśliwego" esencją teatru…

Pozdrawiamy i dziękujemy za głosy,
Bartłomiej Włodkowski i ekipa Fundacji AVE

czas wolny