Wyjście UTW: Seniorada 7

Wyjście UTW: Seniorada 7

9 czerwca (niedziela) 2013
Miejsce: Akademia Wychowania Fizycznego

Seniorada to cykliczna międzypokoleniowa impreza rekreacyjna, która odbywa się od 2007 r. w Warszawie na terenie AWF, a także od 2011 roku w Rzeszowie, Opolu, Szamotułach, Kozienicach. Organizatorem wydarzenia jest Europejskie Stowarzyszenie Promocji Aktywności Ruchowej 50+ (ESPAR 50+).
Program pikniku powstaje we współpracy ze studentami uczelni: Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i Uniwersytetu Rzeszowskiego. Program imprez jest spójny dla miast.

Celem Seniorady jest pokazanie możliwości aktywnego spędzania czasu wolnego przez osoby starsze i ich rodziny. Podczas imprezy proponujemy różne formy aktywnego spędzania czasu wolnego w obrębie różnych stref (Gram, Dbam, Wiem, Podziwiam), w tym rywalizacje rekreacyjne w przyjaznej atmosferze: łucznictwo, speedbadminton, rajd Nordic Walking, wielobój rekreacyjny.

Serdecznie zachęcamy do udziału w imprezie, ponieważ jest to szansa na świetną zabawę, poznanie nowych ludzi oraz skorzystanie z porad specjalistów różnych dziedzin. Swój udział w pikniku potwierdziły już grupy z Radomia oraz Sokołowa Podlaskiego.

czas wolny