DK Zacisze na gali Słoneczników 2015!

DK Zacisze na gali Słoneczników 2015!

19 września 2015, Teatr Kamienica

 

Na tegorocznej gali rozdania statuetek w plebiscycie Słoneczniki 2015 portalu Czasdzieci.pl Dom Kultury Zacisze reprezentowała Marzena Szychułda. Odebrała dyplomy z nominacjami przyznanymi naszym sekcjom i warsztatom:  Bajkowa sztuka dziecka, Wehikuł sztuki, czyli historia dla najmłodszych, Gałgankowy świat, Lato w Mieście i Akademia Malucha.

Czasdzieci.pl wyraził "Ogromnie uznanie dla Państwa za tak kreatywne działanie na rzecz dzieci".

 

 

Portal CzasDzieci.pl, jako wieloletni pośrednik między miejscami edukacji i kultury a rodzicami, od 5 lat wyłania najpiękniejsze perły oferty wydarzeń dla dzieci. Chce docenić i nagrodzić organizatorów najlepiej przygotowanych wydarzeń, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju młodych adresatów, będąc równocześnie najlepszą rozrywką. Nominowane i nagradzane inicjatywy całym sercem tworzone są z myślą o dobru dziecka, jego wszechstronnym rozwoju i uśmiechu na twarzy.
W każdej z kategorii – język, logika, sztuka wizualna, muzyka, ruch oraz przyroda  – przyznane są Statuetki Złotych Słoneczników, czyli nagrody Jury składającego się z ekspertów w dziedzinie rozwoju i wychowania dzieci oraz Nagrody Rodziców przyznane za zdobycie największej ilości głosów w lipcowym, otwartym plebiscycie Rodziców.

Słoneczniki 2015… to nagrody dla organizatorów, ale właściwymi wygranymi w tym konkursie są dzieci.