Klub Ludzi Kultury

Klub Ludzi Kultury

4 grudnia 2015, piątek, godz. 11.00-13.00
Wstęp wolny!

 

Wznawiamy cykl "Ambasady z wizytą w DK Zacisze". Gościem inauguracyjnego spotkania "Konsulowie z wizytą w DK Zacisze" będzie Bożena Jarnot Konsul Honorowa Polski na Hawajach (najmłodszy stan USA), która promować będzie książkę "Moje Hawaje". Rozmowę o życiu w raju, pisaniu i miłości poprowadzi Beata Kiecana. Szczególnie serdecznie zapraszamy wszystkie Baśki, Barbary, Barbórki, Basice. Dla Solenizantek specjalne artprezenty przygotowali:

  • Maria Krzak; autorka powieści "Nie taki diabeł" - książka o nas, współczesnych Polakach, o naszej Pradze-Północ i przedświątecznej grudniowej gorączce. Książka do przemyśleń acz z uśmiechem na twarzy.
  • Julian Latos (tenor) z Warszawy w repertuarze pieśni F. Chopina, A. Vivaldiego i F. Schuberta.
  • Maestro Zbigniew Kotynia, który przyjedzie specjalnie z Warmii, aby rozwinąć swoje różnorodne talenty dotąd nieznane bywalcom naszego Klubu: artysty rzeźbiarza i malarza, artysty ikonopisarza, edukatora i pedagoga artystycznego, gawędziarza i showmana, mistrza kuchni. Laudację dla bohatera spotkania wygłosi Kamila Kuna uczestnicząca od lat w plenerach malarskich prowadzonych w inspirujących artystycznie terenach Warmii i Mazur oraz nad Bałtykiem których komisarzem był Zbigniew Kotynia. Na zakończenie degustacja rogalików z owocami przygotowanych przez Maestro.

Gospodarz spotkania Bogusław Falicki.

edukacja kulturalna czas wolny