Głosuj na Bajkową sztukę dziecka!

Głosuj na Bajkową sztukę dziecka!

Głosowanie trwa do 21 sierpnia 2016!

 

Drodzy Rodzice, bardzo dziękujemy za nominację „Bajkowej sztuki dziecka” do Słoneczników 2016 na najlepszą Inicjatywę dla dzieci w Warszawie! By Bajkowa sztuka dziecka otrzymała statuetkę potrzebujemy Waszych głosów! 
Głosowanie odbywa się na stronie Słoneczniki 2016. Dodajmy, że Bajkowa sztuka dziecka nominowana została w kategorii JĘZYK czytanie, pisanie, mówienie, wrażliwość literacka.

Bajkowa Sztuka Dziecka
Twórczość plastyczna to ważny element ogólnego rozwoju dziecka. Zajęcia plastyczne uczą dziecko dostrzegać otaczający świat i postrzegać go wszystkimi zmysłami, rozwijają wyobraźnię i intuicję. Dziecko zdobywa sprawność manualną ułatwiającą naukę pisania. Bajkowa sztuka, ponieważ świat bajek jest niezwykły. Dzieci mogą wspólnie z bajkowymi bohaterami przeżywać ich przygody, troski, smutki i radości, dzięki czemu rozwijają swoją wrażliwość i empatię.
Instruktor: Lucyna Kraśkiewicz.
Dla osób, które zagłosują, organizator  akcji rozlosuje nagrody niespodzianki!

SŁONECZNIKI to akcja mająca na celu wyłonienie i nagrodzenie organizatorów najbardziej wartościowych i atrakcyjnych dla dzieci inicjatyw (warsztatów, spektakli, konkursów bądź innych wydarzeń). Przyznając tę nagrodę, dziękujemy za ich wkład w rozwój najmłodszych.

Słoneczniki 2016… to nagrody dla organizatorów, ale właściwymi wygranymi w tym konkursie są dzieci. Słonecznikami dziękujemy za wkład w ich rozwój.