Jesień- recital Alicji Mieszało

Jesień- recital Alicji Mieszało

11 grudnia 2016, niedziela, godz. 17.00

wstęp wolny, rezerwacja miejsc online na www.

miejsce: Dom Kultury Kadr, Warszawa ul. Gotarda 16

Serdecznie zapraszamy na Jesień – recital Alicji Mieszało i zaproszonych gości.

Podczas koncertu usłyszymy wiele piosenek odwołujących się do naszych uczuć, a w szczególności miłości. Towarzyszyć nam będzie muzyka o różnych nastrojach i temperamencie.

Alicja Mieszało, obdarzona pięknym operowym głosem i niezwykłym talentem scenicznym, wystąpi z recitalem w Czytelni. Śpiewa od 7 lat, jest również solistką zespołu ludowego Oberek z Wyszkowa. Znana z licznych koncertów w warszawskich domach kultury, blisko współpracuje z DK Zacisze, jest laureatką wielu najwyższych nagród w konkursach śpiewaczych dla seniorów, za swe największe osiągnięcie uważa Grand Prix za piosenkę Ireny Santor ” Jesienna rozłąka „. Występ w Czytelni Artystka rozpocznie piosenką Anny German „Odnaleźć świat”. Usłyszymy też wiele popularnych pieśni z Jej ulubionego repertuaru miłosnego.

Akompaniować będzie Olga Romaszko-Niewiadomska, absolwentka Astrachańskiego Konserwatorium Muzycznego, wydziału teoretyczno-kompozytorskiego. Pracowała, jako wykładowca przedmiotów muzyczno-teoretycznych i fortepianu oraz jako koncertmistrz. Od wielu lat uczy grać dzieci i młodzież na fortepianie i organach elektronicznych oraz prowadzi zespół operetkowy Belcanto.

Bożena Sikorska – prowadzenie koncertu.

muzyka czas wolny