Drukowanie 3D online

Zajęcia w formie live z instruktorem!

Zajęcia:

  • w poniedziałki, godz. 17.30-18.45 (I grupa)
  • lub w środy, godz. 12.30-13.45 (II grupa)

Opłata:110 zł za 4 zajęcia

Uczestnicy: dzieci i młodzież 8-15 lat.

Instruktor: Pamela Markowska.

Zajęcia rozpoczną się od połączenia z instruktorem poprzez aplikację Microsoft Teams, zostaną rozesłane przed zajęciami maile z linkiem dostępu do danego spotkania, aplikacja nie wymaga instalacji, można ją uruchomić w oknie przeglądarki. Uczestnicy będą wykonywać projekt zgodnie z tematyką zajęć w aplikacji Tinkercad, na bieżąco instruktor udostępni kod do zalogowania się do danych zajęć. Instruktor ma możliwość udostępnienia swojego pulpitu, będzie pokazywał krok po kroku jak wykonać projekt w programie, a także poprzez połączenie werbalne wyjaśni bieżące problemy. Instrukcje do zajęć i inne potrzebne materiały będą wysyłane przed zajęciami mailowo.

Dodatkowo podczas każdych zajęć będzie przedstawiona ciekawostka  z zastosowań druku 3D w otaczającym świecie. Na zajęcia będą przygotowywane także filmy dotyczące samej drukarki 3D, nagarnia z wydruków prac dzieci itp.

Projekty wykonane podczas zajęć będą dla uczestników wydrukowane na drukarce 3D i dostarczane do Domu Kultury Zacisze co 2 tygodnie (jeśli będzie możliwy odbiór), jeśli obostrzenia związane z wirusem SARS-CoV-2 nie będą na to pozwalały, to prace będą wysyłane 1x w miesiącu bezpośrednio do uczestników zajęć.