Lato w mieście II: Wakacyjny kalejdoskop

Lato w mieście II: Wakacyjny kalejdoskop

26-30 sierpnia, pon.-pt., godz. 7.30-16.30

Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat na Lato w Mieście! 5-dniowy program obejmujący warsztaty (10.00-15.15) oraz zajęcia świetlicowe i na świeżym powietrzu (7.30-10.00, 15.15-16.30).

Drugi tydzień barwnych przygód w świecie sztuki, eksperymentów i sztuk walki. Dokąd? Do krainy sztuki, do krainy tańca.W programie: Przygoda ze sztuką, Eksperymenty i wybuchy, Ale cyrk oraz Sztuki/Sporty walki. Zapraszamy na Lato w Mieście! Gotowi na przygodę?

Co nas czeka?

Przygoda ze sztuką

Będziemy komponować, układać, wycinać, malować, rysować. Obserwować i dotykać sztukę. Podglądać artystów i przyglądać się ich dziełom. Budzić talent, wykorzystywać wyobraźnię, dobrze i twórczo się bawić i pracować. Instruktor: Bożena Wiśniewska.

Eksperymenty i wybuchy

Będziemy badać, przesypywać, eksperymentować. Będziemy kruszyć skały i sypać kolorowy piasek. Poznamy żywioły, zrobimy ogniste tornado i zobaczymy swoje odbicie w krzywym zwierciadle. A później złapiemy wiatr i puścimy własnoręcznie zrobione latawce. Instruktor: Ewelina Romanowska.

Jazz – Freestyle/Parkour – Sztuki/Sporty walki

Posmakujemy również jazzu. Poznamy kilka elementów tego dynamicznego i ciekawego tańca. Stworzymy wakacyjną, gorącą choreografię taneczną. Czeka nas zabawa i mnóstwo radości z tańca. Będziemy też działać spontanicznie. Wsłuchamy się w muzykę i spróbujemy w nią wkomponować ciekawe kroki i elementy sztuk walki. Instruktor: Andrzej Nowaczuk/Magdalena Czerwińska.