Warsztaty dla MAM: Znajdź czas dla siebie

14 maja 2019

Znajdź czas dla siebie - bezpłatne warsztaty zarządzania czasem dla mam.

Tym co najbardziej dokucza kobietom wychowującym dzieci to brak czasu, nadmiar obowiązków i zmęczenie. Patrząc na siebie, mamy wrażenie, że jesteśmy ciągle spóźnione i niestety, zmęczone. Na warsztatach próbowaliśmy przyjrzeć się, jak mamy zarządzają swoim czasem i co robią, żeby działać sprawniej i wydajniej bez zwiększania liczby godzin.

Ewa Brzozowska radziła planowanie zadań, spisanie ich, by zwizualizować treść, stosować 2-minutówki, czyli wykonywać krótkie zadania od razu, to daje nam szybki sukces i zachęca do dalszego działania. Pohamowanie perfekcjonizmu, więcej asertywności i mówienia "nie" oraz większe angażowanie męża w życie rodziny.   

Prowadząca Ewa Brzozowska.

Ewa Brzozowska jest life&business coachem, prowadzi warsztaty z umiejętności miękkich taki jak autoprezentacja asertywność, zarządzanie czasem i emocjami. W trakcie warsztatów i indywidualnych sesji coachingowych uczestnicy odkrywają swoją siłę i szukają drogi ku celom i pragnieniom. Ewa Brzozowska pisze również artykuły z dziedziny psychologii oraz rozwoju osobistego.

 Warsztaty w ramach cyklu wydarzeń dla kobiet na Targówku „Mamy Wolne”.

 

ORGANIZATORZY: