Koncert: Melodia prosto z serca

Wokalista na zaciszańskiej scenie wykonuje utwór. Ma uniesioną rękę w górę

12 lutego 2022

Koncert walentynkowy w wykonaniu Julii Rańdy i Bartka Przesmyckiego, uczestników zajęć wokalnych Szkoły Muzyki Rozrywkowej Your Melody. W związku ze zbliżającym się świętem miłości jakim są Walentynki młodzi wokaliści zaprezentowali repertuar, który na pewno pozytywnie przyspieszył bicie serca. 

W programie publiczność usłyszała utwory polskich wokalistów: „Byłaś serca biciem” Andrzeja Zauchy, „Z Tobą chcę oglądać świat” Zbigniewa Wodeckiego i Zdzisławy Sośnickiej czy „Serduszko puka w rytmie cza-cza”. 

Wokaliści wykonali również kultowe utwory z filmów i bajek m.in. „Dumka na dwa serca” i „Miłość stanęła w drzwiach” oraz piosenki z filmu „La la land” i „Dirty Dancing”.

Oprócz polskich utworów zabrzmiały również soulowe i popowe kompozycje znanych na całym świecie kompozytorów. 

O wykonawcach: 

  • Julia Rańda - młoda wokalistka obdarzona niezwykłym soulowym głosem i niespotykaną wrażliwością muzyczną. 
    • Muzykuję od 5 roku życia. Uczestniczka i laureatka wielu konkursów i festiwali muzycznych. Reprezentantka Polski podczas International Festival of Language and Culture w Australii. Oprócz tego czynnie bierze udział w najróżniejszych akcjach charytatywnych wspierając potrzebujących nie tylko swoim talentem wokalnym. Poza muzyką i śpiewem pasjonuje się sztukami wizualnymi i plastycznymi. 
  • Bartek Przesmycki - wokalista, który pomimo młodego wieku ma już duże doświadczenie sceniczne. Rozpoczynał od śpiewania w spektaklach muzycznych i musicalach, a później zwrócił się w kierunku muzyki rozrywkowej. Był uczestnikiem IV edycji The Voice Kids. Style, które najczęściej wykonuje to funk, blues i jazz oraz pop. Obdarzony znakomitym poczuciem rytmu i niezwykle ciepłą barwą głosu. Oprócz realizacji projektów muzycznych angażuje się w inicjatywy społeczne mające na celu promocję kultury. 

Organizatorzy wydarzenia: 

  • Dom Kultury Zacisze 
  • Szkoła Muzyki Rozrywkowej Your Melody 
  • Fundacja Beneficjum 
  • Stowarzyszenie FIS - Fabryka Inicjatyw Społecznych 

 

ORGANIZATORZY: