Zapraszamy do lektury

Zapraszamy do lektury

2 kwietnia 2020

  • #POKOLENIA to czasopismo stworzone specjalnie dla seniorów. Wydawcą jest Urząd m.st. Warszawy, Biuro Pomocy i Projektów Społecznych w  Warszawie. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Strona na FB #Pokolenia

  • Głos Seniora - ogólnopolskie czasopismo dla seniorów. Wydawcą jest Stowarzyszenie MANKO. Projekt jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

Strona na FB Głos Seniora

Gazeta Senior.pl to praktyczny, bezpłatny poradnik przygotowywany specjalnie dla seniorów. Czasopismo powstaje dzięki aktywnej współpracy ze środowiskiem senioralnym. Kierując się zainteresowaniami seniorów nie tylko publikowane są artykuły, felietony i wywiady z ekspertami, ale również pomysły na to, w jaki sposób Seniorzy mogą nadal być aktywni, rozwijać się i realizować. Seniorzy znajdą tutaj najświeższe informacje o aktualnych inicjatywach, produktach i usługachmających na na celu polepszenie komfortu ich codzienności Wydawcą jest MediaSenior Linda Matus we Wrocławiu

GazetaSenior.pl

Strona na FB GazetaSenior

Do przeczytania w PDF

czas wolny