Rok 2020 w liczbach!

Rok 2020 w liczbach!

Rok zmian!  

W kilku infografikach chcemy podsumować rok 2020. Dla Nas był to rok zmian. Począwszy od zmiany kadry zarządzającej, ewolucji w podejściu instytucji kultury do kontaktu z widzem, bycia offline i online, przystosowania infrastruktury do „COVID-owej rzeczywistości”, streamingu, nagrań a kończąc na wzmocnieniu sieci i wykorzystaniu światłowodu. Wszystko po to, by być bliżej Was – odbiorców.  

Rok 2020 to ciekawe materiały filmowe, grafiki, tutoriale, zajęcia i warsztaty prowadzone także w formie online oraz koncerty live streamowe, np. koncert Johna Portera z trzynastoma tysiącami słuchaczy.  

To bezpośredni kontakt z sąsiadami i mieszkańcami Warszawy na koncertach plenerowych. Znakomity występ Leszka Możdżera, niezapomniane Motion Trio, czy mobilny koncert jazzowy krążący po Zaciszu.

Dla miłośników niezwykłych historii i fanów geocachingu przygotowaliśmy aplikację z lokalnym przewodnikiem Geo-Zacisze i ukrytymi w 16 skrytkach (keszach) wspomnieniami mieszkańców Zacisza dostępnymi w wersji polskiej, angielskiej i ukraińskiej. Polecamy! 

Na ścianie DK Zacisze pojawiło się graffiti Zacisze wykonane przez młodzież i warszawskich grafficiarzy. Projekt wykorzystaliśmy w materiałach promocyjnych: koszulkach, ściance reklamowej, banerach i zaślepkach na kamerę internetową.  

Z siecią warszawskich domów kultury pozyskaliśmy środki na realizację 24 bezpłatnych wydarzeń dla mieszkańców Warszawy i kampanię wizerunkową #Nadajemy kulturę!.  

Podsumowując: W roku 2020 Dom Kultury Zacisze był instytucją, która pomagała organizować nową rzeczywistość, budować teraźniejszość, kulturalnie spędzać czas i odkrywać ukryte talenty. 

Mamy nadzieję, że rok 2021 będzie sprzyjał bezpośrednim kontaktom, realizacji ciekawych wydarzeń oraz kolejnym decyzjom przybliżającym Nas do rozbudowy Domu Kultury Zacisze

Bądźcie z nami w kontakcie!