Warsztaty online: Uwolnij dźwięki

Graficzne przedstawienie fal dźwiękowych

28 listopada 2020, sobota, godz. 10.30 

UWAGA! Warsztat "Uwolnij dzięki" zostanie zrealizowany w formie online 28 listopada 2020. Godzina rozpoczęcia zajęć nie ulega zmianie. Uczestnicy otrzymają w dniu warsztatu link do zamkniętej grupy.

Udział bezpłatny. Zapisy online od 30 października 2020. Liczba miejsc ograniczona.

Dla kogo? Dzieci i młodzieży w wieku 10-14 lat. 

Chcesz tworzyć muzykę, ale nie umiesz grać na żadnym instrumencie? A może już na czymś grasz i chcesz rozwinąć nowe umiejętności? Zapraszamy do udziału w warsztatach z Hubertem Pyrgiesem, podczas których nauczysz się komponowania z użyciem loopstation, czyli urządzenia do zapętlania sekwencji dźwiękowych oraz podstaw beatboxu.
„Większość utworów, które w życiu nagrałem zaczynałem od beatboxu i loopstation. To najszybszy sposób tworzenia, który uwalnia kreatywność i daje możliwość nieskrępowanej ekspresji. Jeśli jesteś osobą muzykalną i chcesz poznać nowe sposoby robienia muzyki bez instrumentów, przyjdź” - zaprasza prowadzący warsztaty.

Hubert Pyrgies - kompozytor muzyki teatralnej, producent muzyczny, pedagog twórczości, autor tekstów. W 2009 reprezentował Polskę na Beatbox Battle World Championship w Berlinie. Współtwórca zespołów muzycznych: Chonabibe, Bajki o dorosłych i Al-Fatnujah, z którymi nagrał dotychczas siedem albumów i od 2003 roku prowadzi regularną działalność koncertową. Autor społecznie zaangażowanych projektów.

Warsztaty realizowane z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i rygorów koronawirusowych w ramach projektu Dzieciaki nie płacą – Budżet Obywatelski 2020.  

DOFINANSOWANIE: