Warsztaty: SITODRUK

21 kwietnia, sobota, godz. 11.00-14.00

Zapisy od 7.04.2018

Chcecie stworzyć swój oryginalny nadruk na torbę techniką sitodruku? Pokażecie swoją kreatywną stronę i zaprojektujecie grafikę dla siebie lub z myślą o kimś bliskim. Doświadczone i pełne energii instruktorki poprowadzą Was przez proces twórczy.

Warsztaty dla dzieci 6-13 lat realizowane w ramach projektu „Dzieciaki nie płacą” – Budżet Partycypacyjny 2018.

Instruktorki:

  • Anna Ludwicka artystka grafik, absolwentka Wydziału Sztuki na UTH w Radomiu w Katedrze Projektowania i Grafiki (dyplom z wyróżnieniem). Wcześniej skończyła studia matematyczne na MIM UW. Uprawia grafikę warsztatową, w szczególności serigrafię, zajmuje się projektowaniem graficznym i ilustracją.
  • Ola Gralik projektantka biżuterii, pasjonatka litoterapii i sitodruku. Absolwentka m.in. Wydziału Marketingu i Zarządzania i Wydziału Nauczania Początkowego na UW. Przez 17 lat zbierała doświadczenia na stanowiskach menedżerskich w działach marketingu i sprzedaży. Współorganizowała eventy dla instytucji z branży finansowej, motoryzacyjnej i kosmetycznej. A obecnie organizuje warsztaty artystyczne „szyte na miarę oczekiwań”, bo w życiu ważny jest balans przyjemności i pracy.
DOFINANSOWANIE: