Wyniki wyszukiwania

ZIMA W MIEŚCIE: WYPRAWA DO ŹRÓDEŁ czyli eko-ZIMA na Zaciszu

ZIMA W MIEŚCIE: WYPRAWA DO ŹRÓDEŁ czyli eko-ZIMA na Zaciszu

04 lutego 2019

Zapraszamy na zimową wyprawę po naszej Ziemi, w głąb naszej Ziemi, i… dookoła naszej Ziemi! Przyjrzymy się drzewom, ptakom, zwierzętom. Zajrzymy do źródeł i dowiemy się czym jest ekologia. Nauczymy się jak piękniej, mądrzej żyć i dorastać w zgodzie z naturą i otaczającym nas światem.
SZCZEGÓŁY

Robotyka i twórcze Budowanie z klocków Lego

Robotyka i twórcze Budowanie z klocków Lego

28 stycznia 2019

W ciągu pięciu dni będziemy poznawać energię wody zwaną hydroenergią, energię wiatru i związaną z tym budowę wiatraków, energię słońca wraz z panelami słonecznymi, energię geotermalną oraz dowiemy się co to jest biomasa i do czego można ją wykorzystać.
SZCZEGÓŁY

Pomagaj dzieciom z Filipin z sekcją Nitką inspirowane

Pomagaj dzieciom z Filipin z sekcją Nitką inspirowane

13 grudnia 2018

Zrób aniołka i razem z sekcją Nitką Inspirowane wesprzyj akcję Szlak Ryżowy, która ma pomóc dzieciom na Filipinach! Panie z sekcji Nitką Inspirowane zrobiły już ok. 860 szydełkowych aniołków. Podczas spotkania siostra Ewa Bońkowska ze wspólnoty Sióstr Urszulanek Szarych opowie o projekcie Szlak Ryżowy organizowanym przez Fundację Z Serca Ochotnego.

SZCZEGÓŁY

RODO

RODO

30 września 2018 - 30 czerwca 2019

Klauzula informacyjna RODO
SZCZEGÓŁY

Warsztaty: ZAPACH ŚWIĄT

Warsztaty: ZAPACH ŚWIĄT

08 grudnia 2018

Przedświąteczne spotkanie przy zaciszańskim stole zakończone tysiącem przepięknych ozdób, przepysznych pierników i nabytych nowych umiejętności! Było pachnąco, barwnie i smakowicie. Pachniało igliwiem i piernikami…
SZCZEGÓŁY

Świąteczne Drzewo Życzeń

Świąteczne Drzewo Życzeń

09 grudnia 2018

Artystyczny performance dla dzieci! Wspólnie stworzyliśmy drzewo pełne świątecznych życzeń dla mieszkańców Zacisza. Był to moment na przekazanie miłych słów naszym sąsiadom. Wszystko w przyjaznej atmosferze i ze słodkimi upominkami!
SZCZEGÓŁY

Warsztaty: Serce dla Walentego lub Walentynki

Warsztaty: Serce dla Walentego lub Walentynki

14 lutego 2015

Warsztaty, podczas których powstały breloczki lub broszki w kształcie serca. Poprowadziła je młoda projektantka handmade Kinga Duczman, która od kilku lat tworzy piękne rzeczy i oryginalne przedmioty. Zaczynała od lepienia z modeliny, a teraz wolny czas wypełnia jej szycie i realizacja własnych projektów.
SZCZEGÓŁY