Wyniki wyszukiwania

Życzenia świąteczne

Życzenia świąteczne

21 - 22 kwietnia 2019

Czas Wielkanocy to radość zmartwychwstania dla chrześcijan, W przyrodzie to czas gdy wiosna budzi świat do życia. Niech dla Państwa to będzie piękny czas spotkań, niech znajdzie się chwila na rozmowę, chwila na zadumę i chwila na radość z życia. Dyrektor Bożenna Dydek I Zespół Domu Kultury Zacisze
SZCZEGÓŁY

Klub Ludzi Kultury: Galeria Wspaniałych Warszawianek

Klub Ludzi Kultury: Galeria Wspaniałych Warszawianek

08 marca 2019

Krąg Kobiet Kreatywnych! Brzmi ciekawie? W debacie wzięły udział Jolanta Brandt – Sztorc, aktywistka miejska i pasjonatka rekonstrukcji modowych. O historii bliskich w fotografii opowiadała Ewa Woroniecka. Bożena Karpińska mówiła o zdrowym stylu życia, a Daria Nowakowska o kosmetologii i jodze. Małgorzata Szyszko-Kondej o reportażach, prozie i poezji.
SZCZEGÓŁY

Twój pomysł się liczy!

Twój pomysł się liczy!

04 marca 2019

Masz ciekawy pomysł? Chcesz działać na rzecz lokalnej społeczności? Wiesz co zrobić, żeby na Zaciszu i w Domu Kultury Zacisze było lepiej, ciekawiej, twórczo? Wysłuchamy, doradzimy i podpowiemy, jak złożyć wniosek w ramach Budżetu Partycypacyjnego 2020.
SZCZEGÓŁY

Walentynkowa domówka

Walentynkowa domówka

16 lutego 2019

Szaleństwo na parkiecie! Zapraszamy z własnym koszyczkiem! Zapewniamy muzykę DJ Piotra, miejsce przy stole tzw. biały stół, możliwość dokupienia dodatkowych dań oraz kawy i herbaty w kawiarence.
SZCZEGÓŁY

Wystawa: Kreacja ręka-dzieło

Wystawa: Kreacja ręka-dzieło

20 stycznia - 18 lutego 2019

Zapraszamy na wystawę dzieł własnoręcznie wykonanych. 
SZCZEGÓŁY

Życzenia świąteczne

Życzenia świąteczne

24 grudnia 2018

Jeszcze trzeba sianko na stół

Wolne krzesło, wolne nakrycie

Ten opłatek przełamać na pół

Jak z bliskimi dzieli się życie…

SZCZEGÓŁY

Rozśpiewane Zacisze

Rozśpiewane Zacisze

13 stycznia 2019

Wieczór wspólnego śpiewania kolęd z akompaniamentem Grzegorza Bożewicza, konferansjerką Waldemara Mieleszczuka, śpiewem Szymona Piotrowskiego i nadawaniem tonacji przez Katarzynę Olk.
SZCZEGÓŁY

Akwarelowe ABC: Góry zimą

Akwarelowe ABC: Góry zimą

19 stycznia 2019

Jak namalować śnieg? Jak oddać potęgę gór w subtelnej akwareli? Na warsztatach przenieśliśmy się w świat zimowych pejzaży. Malowaliśmy zielone świerki i pokryte śniegiem górskie szczyty.
SZCZEGÓŁY

Warsztaty biżuterii: Sutasz

Warsztaty biżuterii: Sutasz

12 stycznia 2019

W programie wykonanie wisiora lub kolczyków. Instruktorka, która jest również wizażystką, dobrała każdej z uczestniczek odpowiedni kolor, aby biżuteria idealnie pasowała i wpisywała w kolorystykę.
SZCZEGÓŁY

Klub Ludzi Kultury

Klub Ludzi Kultury

04 stycznia 2019

Pierwsze w Nowym Roku spotkanie Klubu Ludzi Kultury. Spotkanie wpisało się w obchody stulecia odrodzonej Polski.
SZCZEGÓŁY

ZIMA W MIEŚCIE: WYPRAWA DO ŹRÓDEŁ czyli eko-ZIMA na Zaciszu

ZIMA W MIEŚCIE: WYPRAWA DO ŹRÓDEŁ czyli eko-ZIMA na Zaciszu

04 lutego 2019

Zapraszamy na zimową wyprawę po naszej Ziemi, w głąb naszej Ziemi, i… dookoła naszej Ziemi! Przyjrzymy się drzewom, ptakom, zwierzętom. Zajrzymy do źródeł i dowiemy się czym jest ekologia. Nauczymy się jak piękniej, mądrzej żyć i dorastać w zgodzie z naturą i otaczającym nas światem.
SZCZEGÓŁY

Robotyka i twórcze budowanie z klocków Lego

Robotyka i twórcze budowanie z klocków Lego

28 stycznia - 01 lutego 2019

W ciągu pięciu dni będziemy poznawać energię wody zwaną hydroenergią, energię wiatru i związaną z tym budowę wiatraków, energię słońca wraz z panelami słonecznymi, energię geotermalną oraz dowiemy się co to jest biomasa i do czego można ją wykorzystać.
SZCZEGÓŁY

Pomagaj dzieciom z Filipin z sekcją Nitką inspirowane

Pomagaj dzieciom z Filipin z sekcją Nitką inspirowane

13 grudnia 2018

Zrób aniołka i razem z sekcją Nitką Inspirowane wesprzyj akcję Szlak Ryżowy, która ma pomóc dzieciom na Filipinach! Panie z sekcji Nitką Inspirowane zrobiły już ok. 860 szydełkowych aniołków. Podczas spotkania siostra Ewa Bońkowska ze wspólnoty Sióstr Urszulanek Szarych opowie o projekcie Szlak Ryżowy organizowanym przez Fundację Z Serca Ochotnego.

SZCZEGÓŁY

Klauzula informacyjna RODO

Logo: Dom Kultury Zacisze

31 stycznia - 30 czerwca 2021

Zapraszamy do zapoznania się z treścią Klauzuli informacyjnej RODO.
SZCZEGÓŁY

Warsztaty: ZAPACH ŚWIĄT

Warsztaty: ZAPACH ŚWIĄT

08 grudnia 2018

Przedświąteczne spotkanie przy zaciszańskim stole zakończone tysiącem przepięknych ozdób, przepysznych pierników i nabytych nowych umiejętności! Było pachnąco, barwnie i smakowicie. Pachniało igliwiem i piernikami…
SZCZEGÓŁY

Świąteczne Drzewo Życzeń

Świąteczne Drzewo Życzeń

09 grudnia 2018

Artystyczny performance dla dzieci! Wspólnie stworzyliśmy drzewo pełne świątecznych życzeń dla mieszkańców Zacisza. Był to moment na przekazanie miłych słów naszym sąsiadom. Wszystko w przyjaznej atmosferze i ze słodkimi upominkami!
SZCZEGÓŁY

Warsztaty: Serce dla Walentego lub Walentynki

Warsztaty: Serce dla Walentego lub Walentynki

14 lutego 2015

Warsztaty, podczas których powstały breloczki lub broszki w kształcie serca. Poprowadziła je młoda projektantka handmade Kinga Duczman, która od kilku lat tworzy piękne rzeczy i oryginalne przedmioty. Zaczynała od lepienia z modeliny, a teraz wolny czas wypełnia jej szycie i realizacja własnych projektów.
SZCZEGÓŁY