11.Festiwal Dzieci i Młodzieży ARTYSTYCZNY TARGÓWEK

11.Festiwal Dzieci i Młodzieży ARTYSTYCZNY TARGÓWEK

26 maja niedziela, godz. 12.00

Miejsce: Park Bródnowski

Koncert Arki Noego: godz. 18.00

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Festiwalu ARTYSTYCZNY TARGÓWEK. W programie: pokazy i prezentacje wokalne i taneczne na scenie, a w Miasteczku Festiwalowym warsztaty artystyczne i plastyczne, animacje dla najmłodszych, gry i zabawy prowadzone przez Stowarzyszenie Klanza. To będzie wspaniała niedziela! 26 maja 2019 w Parku Bródnowskim, start o 12.00.

O godzinie 18.00 zapraszamy na koncert Arki Noego.

Już teraz zaplanujcie, że będziemy tam razem.

HARMONOGRAM WYSTĘPÓW SCENICZNYCH:

  • 12.00 Rozpoczęcie festiwalu
  • 12.12 Przedszkole nr 155 Roztańczona Kraina, Land of dance
  • 12.22 Dom Kultury Zacisze, Grupa baletowa
  • 12.28 Przedszkole Niepubliczne Bajka, Grupa Motylki, Grupa Pszczółki
  • 12.33 Szkoła Podstawowa nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego, Grupa taneczna          
  • 12.39 VIII Ogród Jordanowski, Jordanek Music Band
  • 12.49 Przedszkole nr 125 Pod Złotym Promykiem, Grupa Sówki
  • 12.54 Nasz Klub, Zespół Let’s dance
  • 12.57 Przedszkole nr 103, Grupa Żabki
  • 13.04 Przedszkole nr 95 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Maciusia I, Zespół Motylki
  • 13.09 Szkoła Podstawowa nr 285 im J.M. Szancera, Grupa Stella, Grupa Rytm, Grupa Rytmiki                   
  • 13.20 Rozstrzygnięcie Konkursu SŁOWIKONADA, Wręczenie nagród i koncert laureatów                              
  • 13.50 Konferansjer                                                                                                                       
  • 14.00 Przedszkole nr 115 Przedszkole pod Klonem, Pszczółki
  • 14.06 Dom Kultury Świt, Alexia Dance Studio
  • 14.13 Szkoła Podstawowa nr 28 im. Stefana Żeromskiego, Promyczki kl. II, Happy Team kl. V-VII
  • 14.23 Dom Kultury Świt, Szkółka baletowa gr. średnio zaawansowana
  • 14.31 Dom Kultury Świt, Szkółka baletowa gr. zaawansowana, gr. super zaawansowana
  • 14.41 Dom Kultury Świt, Emilia Świątek
  • 14.45 Dom Kultury Zacisze, Voice of Zacisze
  • 14.52 Dom Kultury Zacisze, Natalia Klimaszewska – Studio Piosenki Rozrywkowej
  • 15.00 Niepubliczne Przedszkole Ciuchcia Puch, Puch, Grupa przedszkolna Biedronki
  • 15.07 Dom Kultury Zacisze, Grupa Taneczna Street Jazz
  • 15.10 Dom Kultury Zacisze, Abra – Zespół wokalny
  • 15.19 Dom Kultury Zacisze, Kadabra – Zespół wokalny
  • 15.28 Konferansjer                                    
  • 15.38 Szkoła podstawowa nr 298 im. Jana Kasprowicza, Tazaro Team I, Tazaro Team II
  • 15.43 Dom Kultury Zacisze, Helena Makowska – Małe Studio Wokalne
  • 15.48 Dom Kultury Zacisze, Gabriela Kołtun – Duże Studio Wokalne
  • 15.54 Szkoła Podstawowa Nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. K .I. Gałczyńskiego, Tazaro School, Tazarek, Tazaro Junior, Tazaro                       
  • 16.04 Dom Kultury Świt, Oliwia Balcer
  • 16.08 Szkoła Taekwon-do Guk Gi, Pokaz walk
  • 16.18 Szkoła Tańca Tazaro, Tazaro Kids, Tazaro Junior, Tazaro School, Tazaro
  • 16.28 Klubokawiarnia Karuzella, Gwiazdy Karuzelli
  • 16.30 UKS Talent, Talent Cats Dance
  • 16.33 Dom Kultury Zacisze, Breaking Academy
  • 16.43 Dom Kultury Świt, Sylwia Piórek
  • 16.50 Dom Kultury Świt, Zuzanna Truszewska
  • 16.57 Dom Kultury Zacisze, Klub Taneczny Boogie Rock
  • 17.07 Dom Kultury Zacisze, Capoeira
  • 17.19 Rozstrzygnięcie Konkursu Warszawska Syrenka – Wręczenie nagród i wyróżnień
  • 18.00 Koncert Zespołu Arka Noego

Zobacz:

FILMY: