Statuetka Słoneczniki 2014 dla Bajkowej sztuki dziecka!!!

Statuetka Słoneczniki 2014 dla Bajkowej sztuki dziecka!!!

13 września 2014

Miejsce: Teatr Kamienica

 

 

Zwyciężczynią tegorocznej gali Słoneczniki 2014 jest Bajkowa sztuka dziecka i jej twórcy: Lucynka Kraśkiewicz, Majka Kiesner i Marzenna Bednarska-Almert. Zdaniem dzieci,  rodziców oraz jury konkursu Bajkowa sztuka dziecka to jedna z perełek w bogatej ofercie wydarzeń dla dzieci.

Jury konkursu przyznało statuetkę Bajkowej sztuce dziecka i Domowi Kultury Zacisze:

  • Za twórcze innowacyjne działania i kreatywne spotkania ze sztuką,
  • Za kształtowanie wrażliwości i pobudzanie wyobraźni ruchowej,
  • A w szczególności, za wielki profesjonalizm i ogromną pasję w prowadzonej na co dzień działalności.

Skład Jury:
Michalina Gajewska, Aleksandra Piskorska, Adamina Korwin-Szymanowska, Magdalena Wojno, Agnieszka Karp-Szymańska, Aneta Dąbrowska-Kodym.

Przypominamy, że nominację do Słoneczników odebrała również Katarzyna Tumiłowicz-Piotrowska dla Akademii Dotknij sztuki. Gratulujemy!

 

Portal CzasDzieci.pl, jako wieloletni pośrednik między miejscami edukacji i kultury a rodzicami, od 4 lat wyłania najpiękniejsze perły oferty wydarzeń dla dzieci. Chce docenić i nagrodzić organizatorów najlepiej przygotowanych wydarzeń, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju młodych adresatów, będąc równocześnie najlepszą rozrywką. Nominowane i nagradzane inicjatywy całym sercem tworzone są z myślą o dobru dziecka, jego wszechstronnym rozwoju i uśmiechu na twarzy.
W każdej z kategorii – język, logika, sztuka wizualna, muzyka, ruch oraz przyroda  – przyznane są Statuetki Złotych Słoneczników, czyli nagrody Jury składającego się z ekspertów w dziedzinie rozwoju i wychowania dzieci oraz Nagrody Rodziców przyznane za zdobycie największej ilości głosów w lipcowym, otwartym plebiscycie Rodziców.

Słoneczniki 2014… to nagrody dla organizatorów, ale właściwymi wygranymi w tym konkursie są dzieci. Słonecznikami dziękujemy za wkład w ich rozwój.

Więcej o konkrsie: www.sloneczniki.pl