Język angielski

Język angielski
NAGRODY
ROK 2017: Brawa należą się szóstoklasistom, którzy uczą się w DK Zacisze języka angielskiego. Na teście kończącym edukację w szkole podstawowej otrzymali z języka angielskiego wyniki od 98 do 100 %. Jesteśmy z nich bardzo dumni. Gratulujemy! Przyszłych szóstoklasistów zamierzamy równie dobrze przygotować do testu diagnostycznego do gimnazjum.

Zajęcia w poniedziałek, środę lub piątek.

Uczestnicy: uczniowie szkoły podstawowej, liceum, dorośli.

Lektor Małgorzata Gałęcka.

Opłata ryczałtowa:

  • grupa I: uczniowie klas I-III 120 zł/m-c (zajęcia 2x w tygodniu po 60’), 160 zł<4 osoby.  
  • grupa II: uczniowie klas IV-VIII, gimnazjum, liceum 130 zł/m-c (zajęcia 2x w tygodniu po 70’), 175 zł<4 osoby. Zajęcia indywidualne – do ustalenia z instruktorem.

Zajęcia na różnych poziomach zaawansowania, rozwijające umie­jętności językowe każdej grupy wiekowej. Przygotowanie do egza­minów i matury. Dla dorosłych angielski w komunikacji i sytuacjach codziennych.

Sekcja języka angielskiego w Domu Kultury „Zacisze” ma już ponad dwudziestoletnią tradycję. Kształtujemy i rozwijamy wszystkie sprawności językowe: mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie. Zróżnicowane typy ćwiczeń stymulują nabywanie właściwych nawyków językowych. Regularnie oceniamy poziom wiedzy poprzez wykorzystanie różnego rodzaju testów. Zajęcia prowadzimy w godzinach przed lub popołudniowych umożliwiając w ten sposób przybycie uczestników przed lekcjami szkolnymi lub po ich zakończeniu.

Dbamy o to, by nauka języka angielskiego dawała również dzieciom i młodzieży możliwości poznania zwyczajów i typowych świąt w krajach anglojęzycznych. Uczymy już pięciolatki, zapraszamy uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Oferujemy kursy na wszystkich poziomach. Korzystamy z podręczników najlepszych wydawnictw (np. Oxford) oraz wykorzystujemy środki audio.

Zajęcia prowadzone są w małych grupach według metod ściśle skorelowanych z rozwojem dziecka. Dla dorosłych angielski w komunikacji i sytuacjach codziennych. Gwarantujemy ciągłość nauki. Lektorem jest w pełni wykwalifikowana, pełna entuzjazmu, osoba z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą – Małgosia Gałęcka.

edukacja