Język angielski

Język angielski
NAGRODY

ROK 2019: Ośmioklasiści, którzy uczą się w DK Zacisze języka angielskiego otrzymali wyniki w przedziale 95-100% z egzaminu końcowego z języka angielskiego.

ROK 2017: Szóstoklasiści, którzy uczą się w DK Zacisze języka angielskiego otrzymali wyniki od 98 do 100 % na teście kończącym edukację w szkole podstawowej z języka angielskiego.

Zajęcia w poniedziałek, środę lub piątek 1x w tygodniu 60’, 2x w tygodniu 45’.

Lektor Małgorzata Kęcka

Uczestnicy: dzieci 7+, młodzież, dorośli.

Opłata ryczałtowa: 

  • Lekcja 1x w tygodniu 60’– opłata 120 zł/m-c (grupa ≥ 3 osoby),
  • Lekcja 2x w tygodniu 45’– opłata 150 zł/m-c (grupa ≥ 3 osoby),
  • Lekcja indywidualna 60’ – 70 zł/godz.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

UWAGA! Wszystkich chętnych prosimy o wypełnienie ankiety preferencyjnej i dostarczenie bezpośrednio do sekretariatu lub na adres email: m.soszynska@zacisze.waw.pl. Dzieci w wieku 14+ i dorosłych zapraszamy na test kwalifikacyjny w dniu 7 lub 14 września (środa) godz. 17.30. 

Lekcje języka angielskiego ogólnego dla dzieci, młodzieży i dorosłych, grupowe lub indywidualne, prowadzone przez wykwalifikowaną i doświadczoną lektorkę korzystającą z najnowszych materiałów edukacyjnych liczących się wydawnictw językowych (Oxford, Cambridge, Exspress Publishing, McMillan). Zajęcia prowadzone są metodą komunikatywną. Celem jest rozwijanie różnorodnych kompetencji językowych, tj. mówienie, pisanie, czytanie czy rozumienie ze słuchu.

 

edukacja

Zobacz także

Dziewczynka przegląda podręcznik do nauki języka angieslkiego
18 lutego - 20 maja 2022

Język angielski dla ósmoklasisty