Warsztaty: Flow Art. Sztuka prosto z serca

Warsztaty: Flow Art. Sztuka prosto z serca

11 września 2021

Warsztaty Flow Art - sztuka prosto z serca, czyli tworzenia bez żadnych ograniczeń, ocen i krytyki w formie zabawy, podążając za inspiracją. Nie trzeba umieć malować. Malarstwo intuicyjne polega nie na technice, tylko na odczuwaniu i wyrażaniu siebie w danej chwili. Malowanie intuicyjne pomaga zrównoważyć nasz intelekt z psychiką i duszą. Działa to pozytywnie na wiele aspektów w naszym życiu. Lepiej przyswajamy wiedzę, rozpoznajemy swoje uczucia, nasza twórczość ma możliwość przełożyć się na kreatywność, rozwiązywanie problemu.

Na warsztatach rozwiniemy przede wszystkim intuicję, zaufanie do siebie, akceptację, poczucie wartości. Będziemy uczyć się tworzyć bez oceny, bez krytyki, surowości, bez oczekiwań innych i własnych. Na warsztatach malujemy po to, żeby pobudzić twórczość. Malujemy wszystko zgodne z intuicją i odczuciami z ciała, a nie z umysłu. Uczymy się wychodzić poza ograniczenia, ponieważ twórczość ograniczeń nie zna.

Prowadzenie: Nataliya Shyryayeva

malarka intuicyjna, arte-terapeutka, rekomendowana nauczycielka metody Vedic Art. Prowadzi zajęcia z malarstwa intuicyjnego oraz arte-terapii dla dzieci i dorosłych. Swoje obrazy maluje intuicyjnie, wyrażając na płótnie to, co pragnie Serce w danej chwili, z intencją lub bez. Obrazy, które tworzy są kolorowe, niosą w sobie dużo radości i światła. Malarstwo intuicyjne – to pasja, spontaniczność, zabawa, radość, spełnienie, kreatywność, ekspresja, połączenie ze sobą, bycie w Tu i Teraz.

DOFINANSOWANIE: