Ferie 2018: STOLICE EUROPY Z LEGO

Ferie 2018: STOLICE EUROPY Z LEGO

ROBOTYKA, PROJEKTOWANIE, TWÓRCZE BUDOWANIE!

15-19 stycznia, godz. 10.00-15.00

Brak wolnych miejsc!

Zajęcia dla dzieci w wieku 6-12 lat.

Zapraszamy do spędzenia z nami zimowego czasu w przestrzeni twórczego tworzenia i nieograniczonej wyobraźni z klockami Lego. W tym roku wybierzemy się w podróż do pięciu malowniczych i ciekawych pod względem architektonicznym stolic Europy. Każdego dnia będziemy budować inną stolicę z jej najciekawszymi budynkami. Naszą przygodę rozpoczniemy od Amsterdamu, przedstawiając go oczami Van Gogha, który to umieścił na jednym ze swoich obrazów most Langlois. Następnie udamy się do Paryża, gdzie między innymi narodził się impresjonizm, kolebka wielkich artystów ze słynną wieżą Eifla, Sekwaną oraz Luwrem. Idąc dalej, odwiedzimy Rzym, Pragę, a ostatniego dnia wybudujemy Warszawę.

Program dnia:

10.00-11.00 Gry i zabawy rekreacynjo –sportowe

Zabawy z dziećmi niekonwencjonalnymi przyborami, tj. makarony pływackie, balony, mini piłki do rugby, plastikowe butelki, gazety i wiele, wiele innych.

11.00-12.30 Twórcze budowanie klockami Lego

12.30 – 13.00 Chwila relaksu

13.00-15.00 LEGO ROBOTY – Wedu

Świat nauki i techniki. Nasi uczestnicy poznają podstawy programowania robotów, sprawdzą swoje umiejętności  pracy w zespole. Będą pracować przy laptopach na specjalnych  zestawach Lego WEDU.

czas wolny