ZIMA W MIEŚCIE 2019: I tydzień

ZIMA W MIEŚCIE 2019: I tydzień

Zapraszamy do aktywnego spędzania ferii zimowych w I tygodniu ferii! Przygotowaliśmy propozycje przedpołudniowe i popołudniowe, zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.  

Twórcze Budowanie z klocków Lego

28 stycznia-1 lutego, godz. 9.00-13.00. Karnet: 230 zł. KUP KARNET więcej...

Zajęcia dla dzieci w wieku 6-12

Zapraszamy do spędzenia z nami zimowego czasu w przestrzeni twórczego tworzenia i nieograniczonej wyobraźni z klockami Lego. W tym roku naszym uczestnikom przybliżymy zagadnienia związane z odnawialnymi  źródłami energii. W ciągu pięciu dni będziemy poznawać energię wody zwaną hydroenergią, energię wiatru i związaną z tym budowę wiatraków, energię słońca wraz z panelami słonecznymi, energię geotermalną oraz dowiemy się co to jest biomasa i do czego można ją wykorzystać.

Program dnia:

  • 9.00-10.00 Gry i zabawy rekreacyjno – sportowe. Podczas zajęć będziemy bawić się niekonwencjonalnymi przyborami tj. makarony pływackie, balony, mini piłki do rugby, plastikowe butelki, gazety i wiele, wiele innych. W ten sposób pokażemy, że zabawa w ruchu może być prosta i przynosić dużo radości i przyjemności.
  • 10.00-12.00 Wspólne twórcze budowanie z LEGO.
  • 12.00-13.00 Świat nauki i techniki. Zabawa LEGO ROBOTAMI – wedu. Poznacie podstawy programowania robotów, sprawdzicie swoje umiejętności pracy w zespole. Będziemy pracować przy laptopach na specjalnych zestawach Lego WEDU.

 

Wspólny karnet: ZAJĘCIA RUCHOWE, JAPONIA DALEKA I BLISKA, KARATE/SZTUKI I SPORTY WALKI. 

Możesz wybrać blok składający się z trzech form, wybrać pojedynczą formę trwającą tydzień lub przyjść na wybrany warsztat w wybranym dniu.

  • Karnet tygodniowy na trzy formy warsztatowe: 210zł. KUP KARNET, więcej...
  • Karnet tygodniowy na jeden warsztat: 80zł.
  • Pojedyncze wejście na jeden warsztat każdego dnia: 20zł.

ZAJĘCIA RUCHOWE

28 stycznia-1 lutego, godz. 10.30-11.30. Karnet tygodniowy: 80zł. Pojedyncze wejście: 20zł. 

Zajęcia dla dzieci 6+.

Zapraszamy na sporą porcję ruchu, zabawy i uśmiechu dla każdego dziecka. Podczas spotkań zapraszamy na gry i zabawy integracyjne, animacje, ćwiczenia polepszające ogólny rozwój cech motorycznych takich jak siła, szybkość i wytrzymałość. Ćwiczenia te z pewnością polepszą sprawność fizyczną na zajęciach wf. 

JAPONIA DALEKA I BLISKA

28 stycznia-1 lutego, godz. 11.40-12.40. Karnet tygodniowy: 80zł. Pojedyncze wejście: 20zł.

Zajęcia dla dzieci 6+.

Sunąc palcem po mapie udamy się w daleką podróż do Japonii. Poznamy krótka historię i współczesność kraju kwitnącej wiśni i wschodzącego słońca. Nauczymy się podstawowych zwrotów w języku japońskim, pisownię podstawowych znaków oraz liczebniki japońskie. Ponadto, uczyć się będziemy japońskich sztuk walki, takich jak karate, ju jitsu, kobudo, ken jitsu. Poznamy shuriken, bo i nunchaku... Pobawimy się origami i nauczymy się jeść pałeczkami... 

KARATE/SZTUKI I SPORTY WALKI...

28 stycznia-1 lutego, godz. 13.00-14.00. Karnet tygodniowy: 80zł. Pojedyncze wejście: 20zł.                     

Zajęcia dla dzieci 6+.

Sport, współpraca w grupie ale przede wszystkim bezpieczeństwo i umiejętność walki. Poznamy podstawowe techniki obron, uników, dźwigni, zejść, bloków oraz ciosów i kopnięć rodem z karate, judo, ju jitsu i kick boxingu. Założymy prawdziwy kask i rękawice bokserskie, pouderzamy w worek i powalczymy na prawdziwej macie...

 

SURVIVALOWE ABC

28 stycznia-1 lutego, godz. 17.00-18.00. Karnet tygidniowy: 80zł. Pojedyncze wejście: 20 zł.

Zajęcia dla dzieci 6+.

Rozbiliście kiedyś samodzielnie namiot? A może chcecie się dowiedzieć jak nie zgubić się w lesie? Zapraszamy was na zajęcia, podczas których poznamy podstawowe zasady szkoły przetrwania. Nauczymy się jak zbudować w lesie szałas, zdobyć wodę i wezwać pomoc...Stworzymy własną mapę terenu. Poznamy czym jest topografia, jak posługiwać się kompasem ale również opanujemy podstawy musztry i walki wręcz...

 

SAMOOBRONA / COMBAT DLA DOROSŁYCH

28 stycznia-1 lutego, 18.30-19.30. Karnet: 100 zł. Pojedyncze wejście: 25 zł.

..." Umiesz liczyć, licz na siebie...Ta maksyma przyświeca zajęciom samoobrony i walki wręcz!

Poznamy podstawowe punkty kodeksu karnego, nasze prawa do obrony własnej, zagadnienia psychologiczne samoobrony. Nauczymy się najskuteczniejszych technik walki obronnej zaczerpniętej z karate, boksu, kick boxingu i ju jitsu. Poznamy pozycje, zejścia z linii zagrożenia, bloki, ciosy, kopnięcia, dźwignie i chwyty transportowe. Wykorzystamy symulację walki na worku bokserskim i na manekinie judo. Ale przede wszystkim stworzymy sytuacje, dzięki którym poczujemy się odważniejsi...

 

MIKROMODELARSTWO – gry strategiczne

28 stycznia-1 lutego, 9.00-16.00

Opłata: 30 zł / dzień.

Mikromodelarstwo – gry strategiczne dla uczestników zajęć Pracowni Modelarstwa UŁAN.

Warszawa edukacja plastyczne młodzież japoński język edukacja kulturalna dzieci warsztaty czas wolny lego eksperymenty