Szydełko czy druty
II grupa - środa, godz. 18.00-19.30 (trwa nabór - pierwsze zajęcia 3 grudnia 2025)
Uczestniczki/cy: dzieci 6+, młodzież, dorośli
Instruktorka: Dorota Koch
Opłata: 160 zł/m-c, podstawowe materiały w cenie, pozostałe we własnym zakresie
Zajęcia szydełkowania i dziergania na drutach to twórcze spotkania międzypokoleniowe, skierowane do osób w każdym wieku – zarówno dzieci i młodzieży, jak i dorosłych oraz seniorów. Uczestnicy, niezależnie od poziomu zaawansowania, traktowani są indywidualnie, a dobór technik i wzorów dostosowywany jest do ich możliwości i potrzeb.
To idealna okazja, by wspólnie – mama z córką, babcia z wnuczką, ojciec z synem – spędzić czas, ucząc się od siebie nawzajem, dzieląc się doświadczeniem i rozwijając manualne umiejętności. W przyjaznej atmosferze powstają niepowtarzalne dekoracje do domu, np. poszewki na poduszki czy łapacze snów, elementy ubrań, czapki, szaliki, dodatki i praktyczne przedmioty codziennego użytku.
Zajęcia łączą pokolenia, rozwijają cierpliwość i kreatywność, a przede wszystkim dają dużo satysfakcji z własnoręcznie wykonanych prac.





