Lato w mieście. Półkolonie: Wakacje z wyobraźnią

  • 22-26.08.2022 (5 dni), godz. 7.30-16.30
  • 29-31.08.2022 (3 dni), godz. 7.30-16.30

Opłata: 450 zł / 5 dni / dziecko, 270 zł / 3 dni / dziecko. Zapisy od 1.06.2022, godz. 10.00. Liczba miejsc ograniczona.

Szalone artystyczne przygody, fascynujące warsztaty w kręgu sztuki i rękodzieła, twórcze podróżowanie tropem wielkich artystów, eksperymenty i doświadczenia naukowe, teatr tańca, warsztaty bębniarskie.

Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat na Wakacje z wyobraźnią, czyli 5 i 3-dniowe programy obejmujący warsztaty z instruktorami i zajęcia z wychowawcą.

Co Was czeka?

22-26.08.2022

  • “Od Humoru do Koloru!”. Zapraszamy do twórczego podróżowania tropem wielkich artystów, w gorące i dla KONTRASTU bardzo zimne miejsca. Poznamy specyfikę i właściwości BARW. Poprzez realizacje plastyczne tworzone rozmaitymi technikami, zapoznamy się z istotą KOLORU, rolą jaką pełni w naszym życiu, w komunikacji wizualnej, reklamie, modzie, sztuce. Sprawdzimy czy możliwy jest tropikalny kulig, zaprojektujemy kwiaty, które kwitną zimą, poznamy tajemnicę zenitalnych deszczy, zanurzymy się w kolorach ciepłych i zimnych, letnią aurę schłodzimy podmuchem soczystych barw. Nie wyjeżdżając zwiedzimy kraje, epoki, galerie.
  • Fascynujące warsztaty w kręgu sztuki i rękodzieła
  • Wakacyjna przygoda superbohaterów z teatrem tańca. Podczas zajęć stworzymy klip oparty o warsztat taneczny i aktorski, w którym będziecie mieli okazję wcielić się w role swoich superbohaterów, stworzyć lub odwzorować konkretne postacie. Za pomocą gier i zabaw aktorsko-ruchowych stworzymy choreografię pod wspólny klip. Poznamy również zasady pracy na planie filmowym.
  • Warsztaty bębniarskie

29-31.08.2022

  • “Od Humoru do Koloru!”. Kontynuacja twórczych podróży tropem wielkich artystów.
  • Letnie kino nieme. Odbędziemy magiczną podróż do czasów, w których królowało kino nieme. Wejdziemy w świat komedii, w którym za pomocą warsztatu aktorsko-ruchowego stworzymy zabawny klip oparty o technikę kina niemego. Ważne będą emocje, gra twarzy oraz gesty.
  • Mali Einsteini zaproszą nas na bulgoczące doświadczenia oraz niesamowite eksperymenty z powietrzem i ciekłym azotem.

Gotowi na świetną zabawę? Ruszamy!

W każdym tygodniu są zaplanowane inne tematy warsztatów.

Istnieje możliwość zamówienia obiadów/zapiekanek/hot dogów w kawiarence DK Zacisze. Informacje dotyczące posiłków i zamówienia pod numerem tel. 696 030 281.