Zwiedzanie wystawy Kobieta w czerwieni z Barbarą Bzdek

Obraz przedstawiający kobietę w czerwonej sukni zwróconą w kierunku światła

5 marca 2022 sobota

  • godz. 15.30-17.00
  • godz. 18.30/19.00

Na autorskie zwiedzanie wystawy Kobieta w czerwieni zaprasza Barbara Bzdek, malarka, twórczyni wielkoformatowych obrazów przedstawiających silne a zarazem delikatne kobiety w czerwieni.

Barbara Bzdek zainspirowana filmową historią nieustraszonej dziewczynki z filmu „Bestie z Południowych Krain” poprzez swoje obrazy chce pokazać, że w życiu ważne jest by pokonać strach. Ukryta twarz Kobiety w czerwieni wyzwolona z cech indywidualizmu symbolizuje w jej obrazach wolność nadając jej wymiar swobodnej interpretacji i niepowtarzalności. Wśród obrazów prezentowanych na wystawie znalazły się wymowne prace: Marzenie, Tęsknota, Próba, Ucieczka i Pożegnanie.

W sobotę Kobieta w czerwieni zaprasza do swojego świata!

Dodajmy:

  • Wystawę Kobieta w czerwieni można zwiedzać do 26 marca 2022. W celu umówienia indywidualnego zwiedzania w Galerii DK Zacisze z autorką Barbarą Bzdek prosimy o kontakt z Informacją DK Zacisze, tel. 22 6798469. 
  • Wystawa plenerowa przed DK Zacisze z wielkoformatowymi planszami dostępna do zwiedzania o każdej porze dnia.   
  • Osoby zainteresowane zwiedzaniem wystawy mogą wziąć udział w spotkaniu W pogodni za miłością z Jadwigą Kander 5.3.22 godz. 17.00. Obowiązują zapisy: 22 6798469 lub wspolpraca@zacisze.waw.pl