O atrakcjach FERII ZIMOWYCH w Radiu RDC

O atrakcjach FERII ZIMOWYCH w Radiu RDC

8 stycznia 2018, Radio RDC

Zapraszamy do słuchania rozmowy Małgorzaty Kron, która będzie rozmawiała z Bożenną Dydek, dyrektor DK Zacisze i Katarzyną Olk, koordynatorką ferii zimowych o atrakcjach, niespodziankach, najciekawszych warsztatach i działaniach. Głównym wydarzeniem w tym roku jest Zimowa Akademia Pomysłów i jej nieograniczony świat! Dzieci odkrywać będą cyrkowe zdolności, poznawać język dramy i sztukę japońską. Wsłuchają się w piękno świata muzyki i poeksperymentują z prawami nauki.  

Ferie zimowe w Domu Kultury Zacisze to 10 dni z 9 propozycjami spędzenia ferii zimowych w mieście dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Poczynając od warsztatów STOLICE EUROPY z LEGO (robotyka, projektowanie, twórcze budowanie), Break dance, Break Kids, Gier strategicznych, Tańca towarzyskiego dla młodzieży i dorosłych, po Sztuki i sporty walki oraz Samoobronę dla kobiet. Łącznie zagospodarujemy Państwu ok. 90 godzin.

Ferie zimowe, co roku idealnie wpisują się w nasze dotychczasowe działania, w edukację artystyczną i kulturalną, którą proponujemy mieszkańcom Zacisza, Targówka i Warszawy od 50 lat, niemal każdego dnia.  

Link do audycji: www.rdc.pl

Warszawa taniec teatr edukacja plastyczne projekty rękodzieło plastyka breakdance edukacja kulturalna zajęcia dzieci warsztaty czas wolny