FERIE ZIMOWE: Zimowa Akademia Pomysłów

FERIE ZIMOWE: Zimowa Akademia Pomysłów

15-19.01.2018, 22-26.01.2018

Tegoroczne ferie zimowe w Domu Kultury Zacisze przebiegały pod hasłem Zimowa Akademia Pomysłów. W pierwszym tygodniu zaproponowaliśmy dzieciom, młodzieży i dorosłym warsztaty twórczego budowania z LEGO - STOLICE EUROPY z LEGO, Gry strategiczne na makietach, Break dance, Break Kids, Taniec towarzyski dla młodzieży i dorosłych. W drugim tygodniu ruszył cykl pięciu dni warsztatowych Zimowa Akademia Pomysłów oraz popołudniowe Sztuki i sporty walki oraz Samoobrona dla kobiet. 

I TYDZIEŃ FERII, 15-19.01.18

PROPOZYCJE W RAMACH „ZIMOWEJ AKADEMII POMYSŁÓW”

  • Gry strategiczne na makietach. Warsztaty tylko dla uczestników Pracowni Modelarstwa UŁAN, więcej...
  • Taniec towarzyski dla młodzieży, więcej... 
  • Taniec towarzyski dla dorosłych, więcej... 
  • STOLICE EUROPY Z LEGO. Zajęcia dla dzieci w wieku 6-12 lat, więcej... 

II TYDZIEŃ FERII, 22-26.01.18

  • ZIMOWA AKADEMIA POMYSŁÓW

W ciągu tego tygodnia rozwiniemy swoją wyobraźnię, poznamy nowe sposoby wyrazu zarówno poprzez sztukę, ruch jak i inne formy zabawy.

Wejdziemy w nieograniczony świat pomysłów! Odkryjemy swoje cyrkowe zdolności, znajdziemy własny język dramy, poznamy sztukę japońską, wsłuchamy się w piękno świata muzyki, a tydzień zakończymy niezwykłymi eksperymentami.

3,2,1…. START!!!

Dzień 1 CYRKOWY

Tematem tego dnia będzie CYRK. Poznacie tajniki, jakie kryje w sobie to niezwykłe miejsce. Będziecie mogli spróbować trudnej sztuki żonglerki, dowiecie się, czy bycie klownem jest trudne i co tak naprawdę kryją kulisy Cyrku.

Dzień 2 TEATRALNY

Aktor, drama, inspicjent – czy znacie te trudne słowa? Czy wiecie jak zapanować nad swoim ciałem? A jakie zastosowanie w teatrze ma maska? To tylko kilka pytań - na resztę odpowiemy Wam na naszych zajęciach.

Dzień 3 JAPOŃSKI

Umiecie jeść pałeczkami? A może potraficie pisać po japońsku? Jeśli nie, to wprowadzimy Was w niezwykły, zaczarowany świat Japonii. Nauczymy się kilku słów w tym niezwykłym języku, opanujemy trudną sztukę kaligrafii, a nade wszystko poznamy kulturę tego pięknego kraju.

Dzień 4 MUZYCZNY

Bam ba ra bam bam  - coś Wam to przypomina? Tak! To bębny, bębenki, tamburyna i inne instrumenty perkusyjne. Każdego będziecie mogli dotknąć, na każdym zagrać i stworzyć perkusyjną orkiestrę. W tym dniu zbudujecie także własne instrumenty!

Dzień 5 EKSPERYMENTALNY

Czas na eksperymentalny piątek. Czy Mali Einsteini to Wy? Chcecie się o tym przekonać? Postaramy się, aby każdy z Was wyszedł z poczuciem, że tajemniczy dotąd świat eksperymentów nie ma dla Was tajemnic!!! Więcej...

 

PROPOZYCJE POPOŁUDNIOWE W RAMACH „ZIMOWEJ AKADEMII POMYSŁÓW”

  • Sztuki i sporty walki. Warsztaty karate, kick boxingu i samoobrony dla dzieci w wieku 6-12 lat, więcej... 
  • Samoobrona dla kobiet. Warsztaty dla młodzieży i dorosłych, więcej...
Warszawa taniec edukacja rękodzieło plastyka edukacja kulturalna zajęcia dzieci warsztaty czas wolny