Warsztaty: Relacje w równowadze. Jestem OK taki, jaki jestem

Prowadząca wyjaśnia uczestnikom zagadnienia związane z dobrą komunikacja

Jak dzieci roz­wi­jają poczu­cie wła­snej war­to­ści?

2 października 2021

Każde spotkanie to inne rodzicielskie wyzwanie. Celem spotkań jest wsparcie rodziców i opiekunów w codziennej komunikacji ze sobą i dziećmi oraz wymiana doświadczeń między rodzicami.

Marzymy o dobrym życiu dla naszych dzieci. O tym, by budowały zdrowe relacje, miały przyjaciół, były szczęśliwe i opierały się złym wpływom. By omijały uzależnienia, by nie paraliżował ich lęk, a depresja nie odbierała smaku życia.
Bazą do życia w dobrostanie jest poczucie własnej wartości.
Jak wspierać jego wzrost? Czy jeśli sami jako rodzice mamy raczej niskie poczucie własnej wartości, nadal możemy wspierać dziecko?
Poczucie własnej wartości to swoisty system immunologiczny. Zadbajmy o niego jesienią, tak jak dbamy o odporność na wirusy.

Prowadzi Katarzyna Gałązka.

Certyfikowana trenerka Family Lab, organizacji założonej przez Jespera Juula. Ukończyła Szkołę prowadzenia grup wsparcia w Fundacji Sto Pociech i studia podyplomowe Seksuologia Praktyczna na uczelni SWPS. Regularnie uczestniczy w superwizjach i warsztatach z zakresu wspierania rodzin, rodzicielstwa bliskości, edukacji seksualnej. Prowadzi seminaria inspirujące, warsztaty, grupy wsparcia dla rodziców. Prywatnie mama trójki dzieci, żona jednego męża, fotografka i autorka bloga wrownowadze.blogspot.com

Warsztaty w ramach cyklu Sobota dla Małych i Dużych.