Warsztaty: Relacje w równowadze. Złość rodzica, złość dziecka

Kobiety siedzą w kręgu, jedna z nich stoi przy tablicy.

Jak nie zarażać się złością i towarzyszyć naszym dzieciom w silnych emocjach?
4 grudnia 2021

Każde spotkanie to inne rodzicielskie wyzwanie. Celem spotkań jest wsparcie rodziców i opiekunów w codziennej komunikacji ze sobą i dziećmi oraz wymiana doświadczeń między rodzicami.

"Nie płacz!", "uspokój się!", "nie krzycz, bo..." – dobrze wiemy, że to nie działa i nie pomaga naszym dzieciom. Nie chcemy tego mówić, ale co warto mówić? Jak reagować? I skąd brać na to siłę i cierpliwość?

Na warsztacie będziemy rozmawiać o regulacji – czyli jak zadbać o siebie, żeby móc zadbać o dziecko i o tym czego potrzebują nasze dzieci, kiedy przeżywają silne emocje.
Emocje towarzyszą nam zawsze i mogą być naszym zasobem, a nie kłopotem. Ważne, żeby się z nimi "dogadać". Co może pomóc tu i teraz, a co długodystansowo?
Jeśli jesteście ciekawi – zapraszam!

Prowadzi Katarzyna Gałązka.

Certyfikowana trenerka Family Lab, organizacji założonej przez Jespera Juula. Ukończyła Szkołę prowadzenia grup wsparcia w Fundacji Sto Pociech i studia podyplomowe Seksuologia Praktyczna na uczelni SWPS. Regularnie uczestniczy w superwizjach i warsztatach z zakresu wspierania rodzin, rodzicielstwa bliskości, edukacji seksualnej. Prowadzi seminaria inspirujące, warsztaty, grupy wsparcia dla rodziców. Prywatnie mama trójki dzieci, żona jednego męża, fotografka i autorka bloga wrownowadze.blogspot.com