Warsztaty sobotnie

Mali Einsteini

Kraina doświadczeń i eksperymentów. Tu dzieci przelewają, przesypują, konstruują zadając przy tym masę pytań. Odkrywają i poznają prawa fizyki i chemii, szukają odpowiedzi na pytania dotyczące otaczającego świata. Zajęcia rozbudzają w małych naukowcach chęć poszukiwań i edukują.

Uczestnicy: dzieci 4-9 lat.
Instruktor: Ewelina Romanowska (Mali Einsteini).

Oferta dodatkowa:
MALI EINSTEINI DLA SZKÓŁ. Propozycja zajęć dla zorganizowanych grup przedszkolnych i szkolnych. Zagadnienia korelujące z programem danej klasy. Temat i termin do uzgodnienia.

 

 

Mali Einsteini: Slime party

Mali Einsteini: Slime party

16 czerwca 2018

Ulegliście już modzie na tworzenie slimów i przyjaźnienie się z nimi? Przyjdźcie stworzyć całkiem nowego slime. Poznacie tworzywo jakim jest styropian. Zrobicie eksperymenty z wykorzystaniem styropianu. A potem wykonacie samodzielnie styropianowego slime. Zapraszamy.
SZCZEGÓŁY

Mali Einsteini: Bąbelkologia

Mali Einsteini: Bąbelkologia

09 czerwca 2018

Na tych warsztatach zrobimy śnieżycę w środku lata. Zamkniemy Was w ogromnej bańce mydlanej Dowiecie się, czym są bańki ogniowe, bańki z krainy lodu oraz zakręcone bańki świderki. Stworzycie kwadratową bańkę mydlaną, a potem zbudujemy fortecę. Z czego? Oczywiście z baniek! A do domu zabierzecie swoje własne urządzenie do produkcji bańkowych fortec.
SZCZEGÓŁY

Mali Einsteini: Mega Naukowcy

Mali Einsteini: Mega Naukowcy

26 maja 2018

Dowiecie się, jacy najsłynniejsi naukowcy żyli i żyją na świecie. Porozmawiamy o ich wynalazkach, doświadczeniach i odkryciach. Wykonacie rentgen własnej dłoni. Poznacie nazwiska polskich naukowców, którzy zapisali się na kartach historii największych odkryć.
SZCZEGÓŁY