UTW i Seniorzy

Wydarzyło się

Bezpłatne badanie słuchu

Bezpłatne badanie słuchu

12 lipca 2016

12 lipca, wtorek

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy wraz z firmami Audio Service i  Siemens  zaprasza mieszkańców na bezpłatne badanie słuchu w ramach Narodowego Testu Słuchu 2016, które odbędzie się w dniu 12 lipca br. w godzinach 10.00 - 16.00 przed budynkiem Urzędu Dzielnicy (ul. L. Kondratowicza 20).

 

SZCZEGÓŁY

Warszawski Festiwal "Lato Seniora"

Warszawski Festiwal Lato Seniora

11 lipca - 18 września 2016

17 czerwca- 19 września

 W związku z realizacją przez Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego projektu, w ramach Budżetu Partycypacyjnego m. st. Warszawy na rok 2016, pn. Warszawski Festiwal „Lato Seniora”, w imieniu organizatora chcielibyśmy serdecznie zaprosić seniorów do udziału w zaplanowanych wydarzeniach.

SZCZEGÓŁY

Gimnastyka na świeżym powietrzu

Gimnastyka na świeżym powietrzu

02 lipca 2016

Czerwiec- październik

Jest wiele różnorodnych form rekreacji ruchowej i ciekawych sposobów aktywnego spędzania wolnego czasu. Który Ty wybierasz? Gimnastyka na świeżym powietrzu to kolejny zwycięski projekt stowarzyszenia Targówek w spódnicy w ramach Budżetu partycypacyjnego w Warszawie 2016. Zajęcia potrwają od czerwca do października.

SZCZEGÓŁY

Jesteśmy Najbardziej Roześmianym Domem Kultury Targówka

Jesteśmy Najbardziej Roześmianym Domem Kultury Targówka

30 czerwca 2016

Z ogromnym uśmiechem i radością przyjęliśmy tytuł Najbardziej Roześmianego Domu Kultury Targówka w Turnieju Wypowiedzi Satyrycznej o Laur Wiecha na 100-lecie przyłączenia Targówka do Warszawy. Turniej ma propagować dbałości o piękno mowy polskiej i twórczość Stefana Wiecheckiego Wiecha. Organizatorem Turnieju jest Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy. Dziękujemy!
SZCZEGÓŁY

Wyjście UTW: VII Dnień UTW na Torze Służewiec

Wyjście UTW: VII Dnień UTW na Torze Służewiec

26 czerwca 2016

Nasi studenci wzięli udział w VII Dniu Uniwersytetów Trzeciego Wieku na Torze Służewiec.
SZCZEGÓŁY

Kalendarz akademicki 2015/2016

Kalendarz akademicki  2015/2016

25 czerwca 2016

13 czerwca 2016 r. zakończył się dziewiąty rok działalności Uniwersytetu Trzeciego Wieku Domu Kultury "Zacisze" bogaty w wykłady, koncerty z udziałem naszych solistów, zespołów wokalnych "Zaciszańska Nuta" i "Żurawie" ,spotkania i wyjścia kulturalno-artystyczne. Gościliśmy wiele wybitnych osób. To był bardzo udany i owocny okres.

SZCZEGÓŁY

Wieczorek taneczny dla dorosłych

Wieczorek taneczny dla dorosłych

25 czerwca 2016

25 czerwca, sobota

Serdecznie zapraszamy na wieczorek taneczny dla dorosłych. Muzykę z różnych stron świata serwuje DJ Piotr. Bilet wstępu: 15 zł, studenci UTW 13 zł.

SZCZEGÓŁY

Kabaret dla Seniorów

Kabaret dla Seniorów

20 czerwca - 12 września 2016

12 września, poniedziałek

Zapraszamy do udziału w zajęciach Kabaretu dla Seniorów.

SZCZEGÓŁY

Wyjazd: Z muzyczną wizytą na Grodzieńszczyznie

Krewo, Ruiny Zamku, fot. Stanisław Pieściuk

15 - 21 czerwca 2016

W programie: zwiedzanie meczetu drewnianego z 1884 w Iwie, w Gierwiatach - Kościóła Św. Trójcy i młynu wodnego, w Krewie - Ruiny Zamku, w Golszanach - Zamek holszański, w Nowogródku - Kościół farny, ruiny zamku z XIV–XV wieku oraz Dworek Mickiewicza z 2 poł. XIX w. Dotrzemy również do Grodna, by zobaczyć Stary i Nowy Zamek, czy Kościół pojezuicki.
SZCZEGÓŁY