Dzieciaki nie płacą

Dzieciaki nie płacą

Termin realizacji: styczeń-grudzień 2021

Dzieciaki nie płacą to cykl 10 warsztatów artystycznych, zajęć edukacyjnych i ekologicznych dla dzieci i młodzieży, rozwijających ich zainteresowania i kształtujących postawy aktywnego uczestnictwa w kulturze od najmłodszych lat.

Celem projektu jest edukowanie dzieci w dziedzinie kultury i ekologii od najmłodszych ich lat; wspieranie ich rozwoju; pobudzanie kreatywności; rozwijanie zainteresowań poprzez udział w zajęciach edukacyjnych, ekologicznych i z Artystami.
W ramach projektu dzieci i młodzież z Zacisza będą mogły bezpłatnie korzystać z oferty kulturalnej, w kreatywny, mądry sposób spędzić czas, poszerzyć artystyczne horyzonty i uczyć się wyrażać siebie poprzez sztukę.
Warsztaty odbywać się będą w salach Domu Kultury Zacisze. Na każdy z warsztatów prowadzona będzie oddzielna rekrutacja, na który, w zależności od typu warsztatów, będzie mogło zgłosić się od 12 do 20 dzieci (łącznie do 200 osób).

Dzieciaki nie płacą liczbą 1103 głosów zostały wybrane przez mieszkańców jako jeden z 21 projektów, które będą realizowane na Targówku w 2021 r. z Budżetu Obywatelskiego.

Harmonogram warsztatów:

DOFINANSOWANIE: