Warsztaty Neurografiki: Drzewo mojej rodziny

18 listopada 2023, sobota, godz. 10.00

Opłata: karnet 90 zł (2 spotkania), pojedyncze zajęcia 50 zł. Zapisy od 23.10.23 godz. 10.00

Zapraszamy Panie 16+ na warsztaty neurografiki pt. Drzewo mojej rodziny w ramach cyklu Soboty dla kobiet. Warto poznać swoje korzenie i wykonać neuro drzewo genealogiczne, aby kwitło i dawało płody. A wszystko poprzez rysunek neurograficzny - na luzie, w zamyśleniu, w ciepłym kobiecym gronie.

Ludzie mówią: zaczynamy naszą podróż od pierwszego oddechu... A potem co roku obchodzą swoje urodziny. Ale historia każdej osoby zaczyna się znacznie wcześniej – od ludzi, bez których ta osoba nigdy by nie istniała. To są jej korzenie, o których należy pamiętać, szanować i być za nie wdzięcznym. Jeśli dobrze zadbasz o korzenie drzewa, będzie ono pięknie rosło, zdrowe i mocne! W trakcie warsztatów sami zadbamy o swoje korzenie, ustalimy prawidłowy przepływ czystej energii, wzmocnimy nasze drzewo genealogiczne, aby kwitło i dawało płody. A wszystko poprzez rysunek neurograficzny - na luzie,
w zamyśleniu, w ciepłym kobiecym gronie.

Neuro-Drzewo jest jedną z podstawowych praktyk uzdrawiania, bardzo piękną i dającą dobre rezultaty.
Warto poświęcić ten sobotni czas tylko dla siebie – przyjdź i zrelaksuj się razem z nami!

Prosimy o punktualność, ze względu na dobro wszystkich uczestniczek warsztatów.

Jeśli kobieta jest spełniona i zrelaksowana, może przenosić góry. Sobotnie spotkania w kręgu kobiet służą właśnie w tym celu – dla relaksu, spełnienia, wymiany kobiecych energii, dla wsparcia, samopoznania i ujawnienia twórczego potencjału.

Instruktorka: Yuliia Matsiuk.