UTW i Seniorzy

Wydarzyło się

Letnie kino plenerowe: Dziewczyna we mgle

Plakat filmu

09 sierpnia 2020

Ekranizacja bestsellerowej powieści Donato Carrisi, autora "Zaklinacza". W odizolowanym od świata górskim miasteczku zaginęła szesnastoletnia dziewczyna. Rodzice są zrozpaczeni, a mieszkańcy – zszokowani.
SZCZEGÓŁY

Studenci UTW Zacisze w TVP2

Logo TVP2

29 lipca 2020

Zapraszamy do obejrzenia programu Bądźmy razem. Studio lato w TVP2 poświęconego seniorom i ich aktywnościom. W programie widzowie poznają studentów UTW Zacisze, a dokładnie grupę teatralno-kabaretową i ich miłość do kabaretu.
SZCZEGÓŁY

Spotkanie sąsiedzkie: Odkrywamy Zacisze

Budynek Domu Kultury Zacisze sprzed lat

26 lipca 2020

Znasz ciekawe historie o Zaciszu? Masz w swoim albumie zdjęcia z sąsiedztwa? Chcesz współtworzyć geocachingową ścieżkę spacerową? Przyjdź na sąsiedzkie spotkanie i włącz się tworzenie subiektywnej ścieżki spacerowej po miejscach ważnych i ciekawych na Zaciszu.
SZCZEGÓŁY

Rodzinne warsztaty muzyczne: wyGRAmy

Dzieci i dorośli siedzą w okręgu i uczą się gry na instrumentach

21 - 23 lipca 2020

Odkryjcie z nami oblicza muzyki! Na warsztaty zapraszamy całe rodziny z Targówka i Warszawy. Zagramy na perkusji, bębnach afrykańskich i gitarach! Jeśli macie swoje ulubione instrumenty zabierzcie je na warsztaty. Finałem warsztatów będzie wspólny koncert!
SZCZEGÓŁY

O wakacyjnych propozycjach w Radiu RDC

Logo Polskiego Radia RDC

19 lipca 2020

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy poświęconej wakacyjnym propozycjom DK Zacisze. Opowiemy o koncertach plenerowych, Tygodniu z kulturą brazylijską i Wyprawie z kolorami.
SZCZEGÓŁY

Kalendarz akademicki 2019/2020

Grupa seniorów słucha na siedząco wykładu

15 lipca 2020

W roku akademickim 2019/2020 odbyły się następujące wydarzenia.
SZCZEGÓŁY

Wykład UTW online: Zmiana w codziennym życiu cz.2

Wykład UTW online: Zmiana w codziennym życiu cz.2

10 lipca 2020

Zapraszamy na kolejny wykład z mini-cyklu "Zmiana w codziennym życiu cz.2". Katarzyna Daniek z firmy Euforia opowie nam, jak proste usprawnienia w codziennym poruszaniu się pozwolą utrzymać sprawność ciała i umysłu przez długie lata.

SZCZEGÓŁY

Prawa Pacjenta- szkolenie

Prawa Pacjenta- szkolenie

08 lipca 2020

W związku z ogłoszonym w tym roku przez Rzecznika Praw Pacjenta „Rokiem Seniora” w imieniu  Bartłomieja Chmielowca zapraszamy osoby starsze na bezpłatne szkolenia dotyczące praw pacjenta.

SZCZEGÓŁY

Sanatorium miłości - casting

Sanatorium miłości - casting

06 - 10 lipca 2020

TVP zaprasza na casting do programu „Sanatorium miłości”. To program, w którym udowodniono, że emerytura to nowy i przede wszystkim aktywny rozdział życia. Sześć pań i sześciu panów wyrusza w niezwykłą, pełną emocji i wrażeń podróż. Program prowadzi Marta Manowska. 

SZCZEGÓŁY

Kurs online: Język angielski "Komunikatywny Senior"

Kurs online: Język angielski Komunikatywny Senior

03 lipca 2020

W imieniu Uniwersytetu Warszawskiego zapraszamy na bezpłatny kurs on-line z języka angielskiego dla Mazowsza w ramach projektu pt. "Trzecia Misja Wydziału Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego".

SZCZEGÓŁY

Dzień Psa

Foto: Bogusława Ołowska

01 lipca 2020

Ludzie dzielą się na tych, co kochają koty i na tych, w mieszkaniach  których muszą być zawsze umiłowane psy. Oczywiście, są wśród pracowników Domu Kultury Zacisze studentów UTW miłośnicy wszystkich czworonogów.

1 lipca 2020 roku  przypada Dzień Psa. Został on ustanowiony w Polsce w 2007 r., dziesięć lat po wejściu w życie Ustawy o Ochronie Zwierząt.

SZCZEGÓŁY

Trening umysłu dla osób starszych

Trening umysłu dla osób starszych

30 czerwca 2020

Uprzejmie informujemy, że Fundacja Pracownia Badań i Innowacji Społecznych STOCZNIA przygotowała projekt „Siłownia Pamięci”, by upowszechniać treningi umysłu dla osób starszych.
SZCZEGÓŁY