UTW i Seniorzy

Wydarzyło się

Koncert UTW: Wielkanocny pacierz

Plakat koncerty

25 marca 2024

Serdecznie zapraszamy na koncert "Wielkanocny pacierz" w wykonaniu chóru "Witolin" z Klubu Relax w Warszawie i Warszawskiej Orkiestry Kameralnej "Odeon". Koncert uświetni spotkanie wielkanocne studentów UTW DK Zacisze.
SZCZEGÓŁY

Koncert: Witaj Wiosno

Czarna postać wirująca w kolorowym tle i kluczem wiolinowym. Fotografia Pixabay.

24 marca 2024

Zapraszamy na koncert w wykonaniu uczniów Szkoły Your Melody. W programie przeboje muzyki rozrywkowej przygotowywane podczas zajęć wokalnych i muzycznych. Gatunki, które będzie można usłyszeć podczas wydarzenia to jazz, rock oraz polski pop.
SZCZEGÓŁY

Spotkanie: Z opowieści mojego Dziadka, piłsudczyka

Plakat Spotkania Klubu Historycznego. Starszy pan stoi w otoczeniu siedziących kobiet nad brzegiem morza

21 marca 2024

Zapraszamy na spotkanie Klubu Historycznego w ramach cyklu W poszukiwaniu własnych korzeni. Gościem będzie Witold Harasim, państwowiec i samorządowiec, który opowie o życiu i działalności Aleksandra Kozioła, piłsudczyka.

Wstęp wolny.

SZCZEGÓŁY

Wykład UTW: Czarnogóra

Zdjęcie przedstawiające Kanał Milena

18 marca 2024

 Podróżnik Andrzej Pasławski  zabrał uczestników UTW Zacisze w wirtualną podróż do Czarnogóry. Piękne widoki i opowieść o kraju uznawanym za perłę Adriatyku była prawdziwą zachętą do odwiedzenia tej destynacji

 

SZCZEGÓŁY

Wykład UTW: Przy Radzymińskiej Szosie

Kobieta w garniturze mówi do mikrofonu

18 marca 2024

 Wykład "Przy Radzymińskiej szosie. Historia księdza Jana Ignacego Golędzinowskiego", który wygłosiła dr Beata Michalec, zastępczyni dyrektora ds. programowych Muzeum Niepodległości w Warszawie, radna m.st. Warszawy to była okazja do  poznania lokalnej historii.

Wstęp wolny.

SZCZEGÓŁY