UTW i Seniorzy

Wydarzyło się

Klub Ludzi Kultury

Klub Ludzi Kultury

19 października 2018

O historii Domu i Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów opowiadał Mariusz Olbromski, dyrektor placówki. W programie również wirtualne zwiedzanie Stawiska oraz wiersze Skamandrytów w interpretacji aktorki Magdaleny Czerwińskiej.
SZCZEGÓŁY

Muzeum Wódki

Muzeum Wódki

18 października 2018

Zapraszamy do wspólnego zwiedzania Muzeum Wódki.
SZCZEGÓŁY

Dzień Seniora na "Poloniezie"

Dzień Seniora na Poloniezie

18 października 2018

W imieniu Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzielnicy Targówek serdecznie zapraszamy na imprezę „Dzień Seniora” organizowany w dniu 18.10.2018 r. w godz. 11.00-14.00 na Pływalni "Polonez" oraz na Sali gimnastycznej przy ul. Łabiszyńskiej 20.
SZCZEGÓŁY

Gratulacje dla naszych pływaków

Gratulacje dla naszych pływaków

18 października 2018

Z ogromną przyjemnością informujemy, że członkowie naszego Klubu Pływackiego podczas "Dnia Seniora” organizowanego w dniu 18.10.2018 r. w godz. 11.00-14.00 na Pływalni "Polonez" oraz na Sali gimnastycznej w Warszawie przy ul. Łabiszyńskiej 20 otrzymali nagrody i wyróżnienia.

Gratulujemy.

SZCZEGÓŁY

Nabór do zespołu Zaciszańska Nuta

Nabór do zespołu Zaciszańska Nuta

16 - 30 października 2018

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę ze śpiewem, nie wahaj się i dołącz do nas. 

Dom Kultury Zacisze w Warszawie ogłasza nabór do zespołu wokalno-estradowego "Zaciszańska Nuta".  Pierwsze zajęcia we wtorek 16 października o godz. 13.15 w Domu Kultury Zacisze, przy ul. Blokowej 1. 

Informacja i zapisy: 22 679 84 69 lub utw@zacisze.waw.pl.

Zapraszamy.

SZCZEGÓŁY

Wykład UTW: Ignacy Jan Paderewski

Wykład UTW: Ignacy Jan Paderewski

15 października 2018

Zapraszamy na wykład „Ignacy Jan Paderewski, pianista, dyplomata, jeden z największych Polaków w historii", który wygłosi Igor Pogorzelski - muzykolog, filmoznawca. Wstęp wolny dla studentów UTW, pozostali 10 zł.

SZCZEGÓŁY

Potańcówka ukraińska

Potańcówka ukraińska

13 października 2018

Wydarzenie dla wszystkich ukraińsko-polskich mieszkańców z Warszawy i okolic. Impreza miała charakter ukraińskiej potańcówki z animacjami i poczęstunkiem. Nie zabrakło tradycyjnych tańców i zabaw z terenów Ukrainy, zarówno wiejskich, jak i miejskich. Zabawę poprowadziła Ewa Karasińska i Patryk Wernio, a do tańca zagrał duet Zajceva/Korolov.
SZCZEGÓŁY

Wykład UTW: Świat z ostatniej chwili

Wykład UTW: Świat z ostatniej chwili

08 października 2018

Zapraszamy na wykład z cyklu „Świat - z ostatniej chwili”, który wygłosi prof. zw. Waldemar Dziak, politolog, specjalista w zakresie stosunków międzynarodowych.

Wstęp wolny dla studentów UTW, pozostali 10 zł.

SZCZEGÓŁY

Śpiewamy dla Seniorów z Mazowsza

Śpiewamy dla Seniorów z Mazowsza

06 - 07 października 2018

Uprzejmie informujemy, że zespół wokalno-estradiowy "Zaciszańska Nuta" zakwalifikował się i weźmie udział w Dwudniowym Przeglądzie Twórczości Osób Starszych w Sterdyni organizowanego przez Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej.

 

SZCZEGÓŁY

Pchli Targ na Zaciszu

Pchli Targ na Zaciszu

06 października 2018

Pchli Targ to nie tylko kupno, wymiana i sprzedaż, ale też atrakcje dla całej rodziny. Wśród nich warsztaty cyrkowe i tworzenia latawców. To okazja dla łowców ciekawych przedmiotów, zabawek, ubrań, rzeczy.
SZCZEGÓŁY

Czwartkowe Spotkania z Filmem

Czwartkowe Spotkania z Filmem

04 - 11 października 2018

Serdecznie zapraszamy do wspólnego wyjścia do kina w ramach Filmowego Klubu Seniora "Praha".

miejsce: Kino Praha, Warszawa, ul. Jagiellońska 26.

SZCZEGÓŁY

Inauguracja roku akademickiego 2018/2019

Inauguracja roku akademickiego 2018/2019

01 października 2018

Zapraszamy na inaugurację roku akademickiego 2018/2019 Uniwersytetu Trzeciego Wieku Domu Kultury Zacisze. To już dwunasty rok, kiedy z radością witamy wszystkich chętnych seniorów, którzy chcą do nas dołączyć. Poznać nowych przyjaciół, podzielić się swoją pasją.
SZCZEGÓŁY

Koncert Warszawskiej Kapeli z Targówka

Koncert Warszawskiej Kapeli z Targówka

30 września 2018

Koncert Warszawskiej Kapeli z Targówka ze szlagierami Stanisława Grzesiuka, piosenkami R E T R O z lat 20-stych, i 30-stych, repertuarem sceny kabaretowej i teatralnej oraz kompozycjami własnymi utrzymanymi w klimacie folkloru miejskiego.
SZCZEGÓŁY

Konferencja: Bezpieczeństwo z życiu Seniorów

Konferencja: Bezpieczeństwo z życiu Seniorów

28 września 2018

W imieniu organizatorów zapraszamy na konferencję Bezpieczeństwo w życiu Seniorów część II, która odbędzie się 28 września 2018 w Warszawie przy ul. Dewajtis 5.
SZCZEGÓŁY

Dzień Sybiraka -spotkanie Koła Sybiraków

Dzień Sybiraka -spotkanie Koła Sybiraków

26 września 2018

W 8. rocznicę nadania imienia Kołu Św. Arcybiskupa Zygmunta Szczęsnego Felińskiego serdecznie zapraszamy na spotkanie.
SZCZEGÓŁY

Zapisy na Uniwersytet Trzeciego Wieku

Zapisy na Uniwersytet Trzeciego Wieku

24 - 28 września 2018

Zostańcie studentami UTW Domu Kultury Zacisze! W tym roku czekają na Was poniedziałkowe wykłady, warsztaty tematyczne, sekcje poczynając od Gimnastyki, Treningu pamięci, Rekreacji ruchowej, Języka angielskiego i rosyjskiego, po Pracownię malarstwa, Klub Pływacki, Główka pracuje i zespół wokalny Zaciszańska Nuta. UTW to również wspólne spotkania w Klubie Podróżnika i Ludzi Kultury oraz wyjścia na ciekawe wystawy i do miejsc trudno dostępnych. 
SZCZEGÓŁY

Gratulacje dla Bożeny Sikorskiej

Gratulacje dla Bożeny Sikorskiej

23 - 25 września 2018

Z ogromną radością przyjęliśmy wiadomość, że nasza studentka Bożena Sikorska otrzymała w tegorocznej edycji Juwenaliów tytuł Prowadzącej Roku. Gratulujemy.
SZCZEGÓŁY

Wystawa: Sztuka lekarska

Wystawa: Sztuka lekarska

23 września - 10 października 2018

Zapraszamy na otwarcie wystawy malarstwa Krystyny Dowgier, Pawła Symonowicza i Włodzimierza Cerańskiego oraz recital KUBY SIENKIEWICZA.

SZCZEGÓŁY

Koncert Kuby Sienkiewicza

Koncert Kuby Sienkiewicza

23 września 2018

Jesień powitaliśmy koncertem pełnym humoru i zabawnych anegdot dotyczących środowiska lekarskiego i życia. Naszą gwiazdą był Kuba Sienkiewicz, który otworzył wernisaż wystawy Sztuka lekarska.
SZCZEGÓŁY

Koncert Lwowskiego Tria Fortepianowego

Koncert Lwowskiego Tria Fortepianowego

16 września 2018

Jesienny koncert Lwowskiego Tria Fortepianowego w składzie: Kateryna Poteriajewa (skrzypce), Olga Szutko (wiolonczela), Natalia Rewakowicz (fortepian). W programie utworu Józefa Elsnera, Antonina Dworzaka i Michaiła Glinki.
SZCZEGÓŁY