Terminy pierwszych spotkań/zajęć w sezonie 2019-2020

Terminy pierwszych spotkań/zajęć w sezonie 2019-2020

Zapraszamy do zapoznania się z terminami naszych pierwszych zajęć:

Wersja alfabetyczna:

Wersja dzienna:

9.9.19

  • MAŁE I DUŻE STUDIO WOKALNE: pierwsze zajęcia: 9.09, godz. 14.30-20.30
  • PIANINO: pierwsze zajęcia 9.09, godz. 14.30-20.30
  • GITARA: pierwsze zajęcia 9.09, godz. 16.00
  • BALET: pierwsze zajęcia: 9.09, godz. 16.15-16.55
  • CERAMIKA ARTYSTYCZNA: pierwsze zajęcia: 9.09, godz. 16.30-17.45 i 11.09, godz. 16.15-17.15, godz. 17.30-18.45
  • MAŁY MUZYK: spotkanie informacyjne 9.09 godz. 17.00-18.00, zapisy telefoniczne.
  • BAJKOWA SZTUKA DZIECKA: pierwsze zajęcia: 9.09, godz. 17.00-17.50
  • TEATR „PINOKIO”: pierwsze zajęcia: 9.09, godz. 17.05-18.30
  • PRACOWNIA MIKROMODELARSTWA I GIER STRATEGICZNYCH „UŁAN”: zajęcia: 9.09, godz. 18.10-21.00
  • AKWARELA: pierwsze zajęcia: 9.09, godz. 18.15-19.45
  • MŁODZIEŻOWE STUDIO TEATRALNE: pierwsze zajęcia 9.09, godz. 18.40-21.30

10.9.19

  • SENSOWTORKI: pierwsze zajęcia: 10.09, godz. 10.30-11.30
  • BreakKIDS: pierwsze zajęcia: 10.09, godz. 15.45-16.30
  • BREAKING ACADEMY: pierwsze zajęcia: 10.09, godz. 16.35-17.35
  • STUDIO PIOSENKI ROZRYWKOWEJ: zajęcia od 10.09, godz. 17.10-20.30
  • KLUB BOOGIE ROCK: pierwsze zajęcia: 10.09, godz. 19.00-20.25
  • LATINO SOLO: pierwsze zajęcia: 10.09, godz. 20.30-21.30

11.9.19

  • TAI-CHI, godz. 10.30-11.45
  • PRACOWNIA RYSUNKU I MALARSTWA, godz. 14.15-15.45
  • CERAMIKA ARTYSTYCZNA: godz. 16.15-17.15, godz. 17.30-18.45
  • KALEJDOSKOP PLASTYCZNY, godz. 16.30-18.00
  • KARATE/KICKBOXING, godz. 16.45-17.45
  • RYTMIKA, godz. 16.45-17.15, 17.20-18.05
  • JĘZYK ANGIELSKI: spotkanie organizacyjne 11.09 godz. 17.00 dla nowych uczestników zajęć 18.09.19.
  • GAŁGANKOWY ŚWIAT, 17.40-19.00
  • FREESTYLE/PARKOUR, godz. 17.45-18.30
  • GITARERRA ZESPÓŁ GITAROWY, godz. 18.15-19.45
  • KOMANDOSI/SURVIVAL, godz. 18.35-19.20
  • CAPOEIRA, godz. 19.30-20.25
  • TANIEC TOWARZYSKI DLA DOROSŁYCH, godz. 20.35-21.50

12.9.19

  • DANCE FOLK: godz. 16.15
  • ZESPÓŁ WOKALNY ZACIESZ: przesłuchania, godz. 17.25-18.55
  • ZESPÓŁ WOKALNY VOICE OF ZACISZE, godz. 17.25-18.55
  • ROBOTYKA I PROGRAMOWANIE: godz. 16.15-17.45, 17.55-19.25
  • RYSUNEK ARCHITEKTONICZNY: godz. 16.30-18.15, 18.20-20.05
  • JĘZYK NIEMIECKI: spotkanie organizacyjne 12.09 godz.18.00

13.9.19

  • ARCHItekturki: godz. 16.30-18.00
  • MINECRAFT: godz. 16.15-17.15
  • RYSUNEK: godz. 18.15-19.45
  • STREET JAZZ: godz. 16.30-17.40
  • ŚPIEW SOLOWY: godz. 8.30-13.00
  • ŚWIAT 3D: godz. 17.45-19.00

16.9.19

  • TKACTWO ARTYSTYCZNE: pierwsze zajęcia: 16.09, godz. 9.30-15.30

17.9.19

  • JĘZYK ROSYJSKI z native speakerem: godz. 18.00-18.45 (dzieci), godz. 18.45-20.15 (dorośli)
  • MALARSTWO: godz. 17.15-19.15
  • WITRAŻ: godz. 17.00-20.00

18.9.19

  • NITKĄ INSPIROWANE: pierwsze zajęcia: 19.09
  • WARSZTATY SZYCIA NA MASZYNIE: zapisy na I kurs do 17.09 lub do wyczerpania miejsc. Kurs 18.09-11.12.2019

19.9.19

  • TAŃCE ŚWIATA: pierwsze zajęcia: 19.09

23.9.19

  • KEYBOARD: pierwsze zajęcia: 23.09

24.9.19

  • TRENING PAMIĘCI I NAUKA SZYBKIEGO CZYTANIA: pierwsze zajęcia 24.09

8.10.19

  • TANIEC INTEGRACYJNY: pierwsze zajęcia 8.10

 

FILMY: